Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Húzodzkodás, fekvőtámaszhoz...

Húzodzkodás, fekvőtámaszhoz fehérje por?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Nem járok konditerembe tervezek menni de most még nem nagyon mennék. (Koronavírus stb) itthon szoktam majdnem mindennap fekvőzni + húzodzkodni kb 1 órát. Ehhez is megérné a fehérje por vagy teljesen felesleges? Attól jobban tudnék fejlődni? Már egy ideje nyomom aztán egy kis változást látok fehérjével jobban meglátszana?

2020. jún. 2. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Napi 1-2 adag zöld jumbo menjen
2020. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj a táplálkozásról, mert úgy tűnik, gőzöd sincs a témáról! Nem szükséges fehérjepor.
2020. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért jött ide, hogy kérdezzen. Nincs semmi baj a kérdésével, sokat megvezetnek ezek a reklámok, porok.

Válasz: Annyit ér a fehérjepor, amennyi fehérjét beviszel vele. Egyszerű, finom, de izom szempontjából ugyanaz, mintha edzés után ennél 4 tojásból egy rántottát (az is kb 20g fehérje, és egy adag fehérje is kb ennyi).

2020. jún. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az értelmes választ:)

És igen azért jöttem hogy kérdezzek teljesen új vagyok ebben a témában. Senkitől nem tudtam megtanulni ezeket:D

2020. jún. 2. 17:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!