Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csajok! Tapasztalat Pamela...

Csajok! Tapasztalat Pamela Reif edzésével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Két hete elkezdtem csinálni ennek a csajszinak az edzős videóit, főként a fenék és a teljes test edzést,kétnaponta csinálok napi 1-2 videót. Nem fogyni szeretnék, csak formásodni, vékony vagyok, de nagyon formátlan, izomtalan vagyok.

A fenekemen már látok némi változást, sokkal feszesebb és a narancsbőröm is kezd eltűnni.


Érdekelne,hogy valaki edz/edzett-e vele huzamosabb ideig? És ha igen, milyen eredményt ért el vele?


22L



2020. jún. 5. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem huzamosabb ideig, hanem kB 1x egy héten (de minden nap edzek) de az biztos hogy szerintem elég gyilkos videói vannak, megszenvedek velük pedig nem vagyok kezdő :D szóval szerintem jók nagyon és hatásosak
2020. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyob intenzívek a videói.

Én vegyítve csinálom Chloe Ting challengeivel. :)

2020. jún. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb. másfél-két éve csinálom mind a fenék, mind a has edzéseit, rendszeres sport mellett. Nálam egyértelműen látható a változás hasnál, nem csak kinézetben, de erőben is rengeteget fejlődtem. A fenék kicsit kényesebb téma, én is elég vékony vagyok és oda elég nehezen építek izmot sajnos. Az viszont igaz, hogy a narancsbőröm nekem is eltűnt, és sokkal feszesebb lett a fenekem, mint kezdetben volt. (Bár én ehhez az edzéshez használok plusz súlyt.) Hozzátenném még, hogy szerintem ezeken az erősítéseken kívül érdemes eljárni rendszeresen sportolni. Nálam ami igazi változást hozott egy év alatt az a rúdfitness (heti háromszor), de bármilyen más sportág tökéletes szerintem, ha formásodni szeretnél. Pamela Reif erősítései pedig remek kiegészítő edzések lehetnek otthonra.
2020. jún. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretem az edzéseit! Hihetetlen kemények, de nagyon hatásosak. Szinte mindegyik videóját próbáltam már, a legnagyobb kedvencem a Happy Sweat HIIT edzése meg az ugrálás nélküli, "apartment friendly" videói. Jaaa, meg a táncos edzései is nagyon jók amikor éppen nincs kedvem semmi komolyabbhoz. :)

Mellette még Chloe Ting meg MadFit videóira szoktam tornázni, de szerintem egyértelműen Pamela videói a legkeményebbek, szenvedek rendesen alattunk. :)

2020. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Luna113 válasza:
Fogyásra is alkalmasak a videói mert ha igen elő fizetnek ra és úgy kész edzestervet is csinál
2023. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!