Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdőként hogyan végezzek...

Kezdőként hogyan végezzek erősítő edzést?

Figyelt kérdés

Korábban is végeztem erősítő edzést de nem sokat, főleg kardióztam(futottam).

Formásabb szeretnék lenni és hogy ajánlotok erősítő edzést végezni? Teljes test vagy has, popsi? Formas popsit,lapos hasat és vékony combot szeretnék. Elég ha teljes test edzést hetente 1x végzek, mellette kifejezettem külön testreszes edzéseket(has,popsi) ?



2020. jún. 11. 15:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Az elején jó,ha teljes test edzést 1x végzel,de ajánlom,hogy minél hamarabb vedd ketté a lábat és a felsőtestet. Úgy kevésbé terhel meg és jobban meg tudod mozgatni egyes izmaidat. Kezdőként,már csak azért is,hogy az állóképességed felmenjen,tudom ajánlani youtube-on direkt ezeket a formásító fenék+has stb. videókat. Ha esetleg más tippet szeretnél vagy külön kérdést tennél fel,nyugodtan írj privátba,hátha tudok segíteni. :D 20/L
2020. jún. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!