Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hobbitestépítő-társak! Edzőtár...

Utasinformátor kérdése:

Hobbitestépítő-társak! Edzőtárssal vagy anélkül edzetek? Előnyök, hátrányok? A kérdés közvéleménykutatás-jellegű (tehát nem magamnak keresek edzőtársat, személyeskedésektől mentes válaszokra számítok).

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Edzőtárs nélkül. Sajnos eddig mindenki csak hátráltatott az edzésben, kivéve egy embert de ő máshova ment tanulni. Remélem főiskolán találok megfelelő partnert, de az is lehet, hogy nem is fogok keresni. Gyorsabb precízebb egyedül csinálni viszont "beszélgető" társat tuti keresni fogok, hogy dumáljunk milyen volt tegnap az edzés :D
2010. júl. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyedül.Nem kell senkihez alkalmazkodnom.De néha jó lenne vki aki enerváltabb napokon pörget.
2010. júl. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egyedül,de jobb edzőtárssal,mert figyeltek egymásra(pl fekvenyomónál nemkell félned,hogy nembírod el),meg jobban el is megy az idő,néha ösztönzésnek is jó edzőtárs
2010. júl. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én mikor hogy. Ha ráér az edzőtársam, akkor vele, ezek jók, mert ösztönözzük egymást, segítjük egymást, és van valaki, akit le tudsz győzni. Viszont nagy hátrány, hogy alkalmazkodni kell, és lassítja az edzéseket.


Mikor nem ér rá, olyankor lemegyek egyedül jó korán, mikor szinte csak én vagyok a teremben, és széthajtom magam, magas intenzitáson, nagy súlyokkal, egyedül... Olyankor a végére alig élek, de jó érzés:)


Szerintem a kettő együtt a legjobb mix. Heti 2-3 edzés partnerrel, és 1-2 partner nélkül...

2010. júl. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És neked mi a véleményed?
2010. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kezdőként vadásztam edzőtársra,de 1 hónap után mindegyik felszívódott.Azóta is egyedül járok.A teremben mindenkit ismerek,ha segítség kell megkérek valakit.
2010. júl. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!