Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A sportisimo.hu oldal megbízha...

A sportisimo.hu oldal megbízható? Megérkezik időben a rendelés? Kicsit olcsóbb azért mint pl. a mountex.

Figyelt kérdés
2020. jún. 16. 10:21
 1/8 anonim válasza:
100%
Én nemrég rendeltem onnan egy cipőt, sajnos a méret, az én hibámból, nem lett jó ,de gond nélkül kicserélték. Gyors volt a szállítás, semmi probléma nem volt. Az ügyfélszolgálat is nagyon segítőkész.
2020. jún. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 cipőt is rendeltem tőlük. Nagyon gyorsan megjött mindkettő, semmi gond, fennakadás nem volt, s pontosan az jött, amit rendeltem.
2020. jún. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én többször rendeltem, mindig minden rendben volt.
2020. jún. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok. Az a helyzet hogy én is szeretnék most innen rendelni és azt szeretném kérdezni az előttem válaszolóktól akik már rendeltek innen, hogy a márkás cipők eredetiek? Csak mert feltűnt, hogy itt olcsóbbak, mint máshol.
2021. ápr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szoktam rendelni, szerintem eredetiek. Honnan lehet biztosan tudni?
2021. ápr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát őszintén azt én se tudom :D
2021. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
:D Akkor marad az, hogy eredetinek tűnnek, minőségileg is jók.
2021. ápr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én rendeltem tőlük olyan futócipőt (Saucony), ami kifutott modell volt, de korábban vettem olyat rendes boltban is. Ott már elfogyott.

Amit ők küldtek, az egy az egyben ugyanolyan volt, ugyanolyan doboz, ugyanazok a papírok a dobozban, a lábamon is ugyanolyan érzés. Eddig 800 km van benne, ugyanúgy bírja, mint amit kétszer annyiért vettem.

Ha ezek után mégsem eredeti, hát, bevallom, nem érdekel :)

2021. ápr. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!