Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon hülye ötlet így elkezdeni?

Nagyon hülye ötlet így elkezdeni?

Figyelt kérdés

Kezdek hízni, nem is a súly, hanem a zsír zavar. Még vékony, de plettyüdt vagyok.

Viszont semmi időm mozogni, edzésre járni, ülő munka, ingázás, család.

A munkahelyem mellett nyílt egy szalon, és arra gondoltam, kipróbálom a flabeloszt(belefér az ebédidőmbe), itthonra pedig beszereznék egy

[link] ilyesmit, egy ilyet pedig kapok

[link]


Ez a hármas segíthet, hogy formába tudjak lendülni?


2020. jún. 21. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2020. jún. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

ez háááááát szerintem vacak.

ha veszel egy súlykészletet vagy egy gumiszalagot azzal jobban jársz

ilyet:

[link]

2020. jún. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Mer aztán a gumiszalag mire jó?


Elárulom a titkot. Ha hízol akkor ne zabálj annyit. Ennyi. Nem olyan nehéz ez. Nem flabélos meg gumiszalag kell hanem ÖNURALOM.

2020. jún. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Egy natúr joghurt reggel, egy saláta ebédre, és némi vacsora.


A korral jár, és azzal, hogy az összes mozgásom a buszra fel le irodában ülni, és takarítani.


Most lettem 70kg a 180cmhez, és két gyerek után most kezdtem hízni...

Gyökér

2020. jún. 21. 17:15
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Akkor javaslom a fény evést.
2020. jún. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért ez a kaja mennyiség nem tűnik soknak és táplálónak, az se jó, ha éhezel, koplalsz, mert a szervezeted elkezd raktározni.

A flabelos egy túró, parasztvakítás, ne költs ilyen hülyeségre. Ez a kar és hasizom gép is felesleges, nem fog segíteni, mert állítólag nincs időd mozogni. Hát elárulom, hogy ezen is meg kell erőltetni magad. Akkor már ne költs ilyenre, hanem vegyél súlyokat, tárcsákat, és edzél otthon. Rengeteg gyakorlat fent van a neten, el is magyarázzák, hogy csináld helyesen, mire figyelj, meg is mutatják. Bele lehet fulladni most a karantén miatt főleg az otthon elvégezhető tornákba, amikhez még eszközök sem kellenek, csak az, hogy rendszeresen csináld. Nincs napi 40 perced, 1 órád? Nem kell terembe menni hozzá.


Ez a lépcsőzőgép meg... hááát, ha kapod, akkor fogadd el, de a helyedben inkább keresnék a lakáshoz közel egy viszonylag hosszabb lépcsőt, és ott lépcsőznék. Változatos, rengeteg lépcsőzős gyakorlat van (szintén netet feltúrod). Sokkal több izmod megmozgatja, mint hogy állsz egy ilyen hülye gépen, és taposol.

2020. jún. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Csak 12órát vagyok távol, és egyedül nevelek két kisiskolást.

Ha lenne felesleges 40percem...

Van egy négyfokos lepcsőm, közel s távol a leghosszabb azért kapom a lépcsőzőt.

És a másikat is(akiktől kapom, használták, látványos is volt, mára csak porfogó) kapok.(én is "próbáltam", és nem tűnt rossznak)

Ismerem magam, hogy a videós tornákkal csak sérülések lesznek(mozgás analfabéta vagyok, az az ember aki tesiből kegyelem2t kapott év végén, mert a sima bukfenc se ment), személyi edző nélkül aki ott helyben ki be át állítgat, tuti ficam lenne(próbáltam, tapasztalat)

Plusz a kicsi dolgokat mint súly és társai pillanatok alatt a szekrénybe bűvölném, mert útban van🤣, van jógamatracom így eltéve valahol.

Ha már csak 5-10percekkel törődök otthon a mozgással, célzottan, egy folyamat indul el, és nem az a cél, hogy 20évesnek tűnjek, de ne is 60nak.

2020. jún. 22. 18:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Milyen messze van a munkahelyed? Megoldható bringával járni dolgozni? Mert az is nagyon jó ám. Viszel váltóruhát, és a mosdóban átöltözöl, szükség szerint felfrissíted magad.


Azért kell tükör a videós tornákhoz, és nem valami baromi nyakatekert gyakorlatokra gondolok. De hozok példát:


https://www.youtube.com/watch?v=2NC0gqcuAjo

https://www.youtube.com/watch?v=ujPA3CM9TCo


Vagy ha nincs tükröd, én a súlyzós edzést kezdtem úgy (otthon), hogy kis súlyokkal végeztem a gyakorlatot, és felvettem magam videóra. Külön-külön a gyakorlatokat, tehát nem egyben az egész edzést, hanem megcsináltam egy gyakorlatsort, majd visszanéztem a videót. Ott láttam, hogy milyen a tartásom, mennyire végzem helytelenül a gyakorlatot, mennyire lendítem a kezem, stb. Utána megcsináltam újra azt a gyakorlatot, hogy odafigyeltem a videón látott hibákra, ezt is felvettem. Visszanéztem. Érted?

Időigényes először, de begyakorlod a helyes kivitelezést, összehasonlítva a videón a profitól látottakhoz, és utána lehet a súlyt emelni.


Ne haragudj, de ez mind kifogás, amit írsz. Nincs 40 perced, de a taposógépen, meg ezen a kar és hasizom gépen mennyi időt tervezel eltölteni? Mert ha napi 5 percet, akkor pont lelkiismeret pipálásra lesz alkalmas, többre nem. Elpakolod a súlyokat, mert útban vannak, de a kar és hasizom gép nem lesz útban? Egy súlyzó nem foglal annyi helyet, be lehet tenni ágy alá, és a szekrényből kivenni sem olyan hú de nagy erőfeszítés.

Tesiből kettes voltál? Na és akkor már örök életedre leírod a mozgást, hogy te mozgás analfabéta vagy? Elárulom azért vagy az, mert ezt szépen bemesélted magadnak, és így kényelmes. Változtatni, erőfeszítést tenni, rászánni 40 percet/nap, na az kényelmetlen. Ha ilyen kifogásaid vannak, akkor barátkozz a 70 kg-oddal.

2020. jún. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!