Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futópad karbantartás/hiba?

Futópad karbantartás/hiba?

Figyelt kérdés

Üdvözletem!


Nem rég vettem egy futópadot és olajozás, illetve lassan egy hét használat után is akadozik a szalag. Úgy kell elképzelni, hogy amikor lépek, akkor olyan, mintha egy pillantra visszaugrana pár centit, jobb szó híján, mintha "laggolnék". Fontos megjegyeznem, hogy ez alacsony sebességnél jön elő csak, kicsit magasabbra állítom(5km/h) már jó/jobb. Illetve még annyit, hogy amikor rálépek olyan, mintha egy smirglire lépnék, na nem érzésre, hanem hangra, mintha smirglivel húznák végig a szalagot. Próbáltam húzni rajta, negyed csavarás óramutató járásával megeggyezően, középen van a szalag is. Hátha valakinek volt hasonló gondja és van rá megoldása, amennyiben nem, akkor garancia és szerelő lesz a vége..


Előre is köszönöm a választ!



2020. jún. 30. 12:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!