Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vásároltam egy Garmin Vivoacti...

Vásároltam egy Garmin Vivoactive 3 sport okosórát. Viszont pár dolog nem egyértelmű. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Az órán nem szerepel a magyar nyelv. Ennek nem is kéne szerepelnie? Vagy ezt utólag rá lehet valahogy tenni?


A másik kérdésem, hogy egyedi számlapot szeretnék. Hosszan az ujjam rajta tartom a kijelzőn - watch face- create new- kiválasztok egyet, amin szerepel, hogy Garmin, lépés, időzítés, és hegymenet- a garmin logót engedi cserélni pl akksi ikonra, de a többit nem, hogy kell kiválasztani a többit?



A harmadik kérdésem, hogy az óra alja folyamatosan zölden világít, akkor is, ha nincs rajtam. Ez normális? hogyan lehet esetleg kikapcsolni?


Sajnos a használatiba ezek így egyértelműen nem voltak benne.



2020. júl. 2. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

1. kérdés

Feleségemét itthon vettük, azon magyar nyelv van. Enyém Bécsben, az angol. nem tudtam rajta nyelvet cserélni.

2. Nem mindegyik számlapot tudod teljesen alakítani. Jelöli kis négyzettel, amelyik widgetet tudod cserélni.

3. Igen villog, de nem mindig, egy idő után leáll. Engem nem zavar.

2022. jan. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!!:)
2022. jan. 18. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!