Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Más is volt már így?

Más is volt már így?

Figyelt kérdés

Szóval.. életmódot váltottam 1 éve.

Van, hogy valakivel pl minden nap találkozok. Megjegyzi, hogy jó alakom van,észreveszi, hogy fogytam.Tegyük fel 55 kg vagyok.

Aztán pl nem találkozok azzal a személlyel monduk 2-3 hétig. Majd megkérdezi, hogy híztam e!? Mondja,ugyanúgy hozzá, hogy jó alakom van. (Közben ugyanannyi kg vagyok, ugyanazokat eszem, ugyanannyit iszok..stb, tehát semmit sem változtatok)

Semmi hátsó szándék nélkül mondja, csak ez az elsődleges észrevétele.

De sajnos több ember szokta ezt mondani, főleg akkor, ha több idő telik el a találkozásunk óta.....

Én ugyanolyannak látom magam. Ugyanannyi cm mindenhol.

Ez engem elszomorít...főleg, hogy figyelek is magamra.

Az igaz, hogy nem szálkás testalkatom van,átlagos, nőies.

Más is jár így, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen...? :(



#diéta #fogyás #szomorúság #életmód #Ugyanazok a kérdések folyamatosan
2020. júl. 5. 14:01
 1/6 anonim válasza:
Lehet egy adott ruhaszín, vagy fazon miatt látnak épp egy kicsit másmilyennek. Előfordulhat, hogy szimplán rosszul emlékeznek. Esetleg tudják milyen érzékeny vagy a témára, és ezzel cukkolnak egy kicsit szándékosan... :)
2020. júl. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lehet a ruha miatt........ :(

Pedig egyszerűen is öltözködöm.. megvan a saját “stílusom”..... :D egyszerű póló meg nadrág, kiegészítők. :D nem szeretem a cica stílust.. Ezekben kb simán látni az alakomat...

Sajnos nemhiszem, hogy tudnák,hogy érzékenyen érint, mivel ugye több személy is feltette a kérdéseket 7 év alatt visszamenőleg. (Fiatalabb korom óta kapom ezt a kérdést, és ugye úgy, hogy adott időkben semmit sem változok, mármint 2 hetek alatt....)

“”Megszoktam már a kérdést...”””Tehát nem látszik rajtam, hogy rosszul érintene, csak belülről.......

2020. júl. 5. 14:35
 3/6 anonim válasza:
Első vagyok továbbra is :) . Ne foglalkozz vele, a lényeg hogy jól érezd magad a bőrödben. Biztos hogy jobban ismered a tested, mint az, akivel néhány hetente találkozol. Efelől ne legyen kétséged. :) Nem is értem, miért kell erről szót ejteni, szerintem nem illő. Szóval nem neked kell emiatt kellemetlenül érezned magad. :) :) :)
2020. júl. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:) köszi. Igaz... én sem azzal vagyok elfoglalva ki hogyan néz ki.

Erre van idő az embereknek, mással foglalkozni.

2020. júl. 5. 17:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát figyelj.


Ezen a 2 képen 95kg vagyok.


[link]


[link]


Mégis ég és föld. Igaz, nem ideális a 2. képen a kinézetem, mert van rajtam jócskán felesleg, de remélem szemlélteti, hogy mennyit számít a testkompozíciód a súlyod mellett.


Azaz hiába vagy ugyan annyi kg, nagyon könnyen lehet hogy ténylegesen úgy nézel ki mintha több lennél, mert elvesztettél egy kis izom tömeget és helyette felszedtél egy kis zsírt.


Az hogy te nem látod a változást nem jelent semmit, mert te minden nap látod önmagad, így az inkrementális változás nem tűnik fel. Viszont annak aki heteken át nem lát, egyből még ha kicsi is a változás.


Meg persze az is lehet, hogy rosszul emlékezett és valójában nem híztál, de mégis azt hitte, mert úgy emlékezett hogy ennél vékonyabb voltál.

2020. júl. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát nekem meg általában azt kérdezik meg hogy fogytam-e. Sokszor már marha idegesítő. :/
2020. júl. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!