Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiúknak/férfiaknak inkább a...

Fiúknak/férfiaknak inkább a vastagabb izmos láb, vagy a vékony modell-láb tetszik jobban?

Figyelt kérdés

2020. júl. 5. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vékony. De hogy most általánosan mi az jó kérdés, mert eléggé változó. Nem hiszem, hogy erre valaha is megkapod a választ.
2020. júl. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az izmosabb, vastagabb.


A kövér és vastag nem. Akkor inkább vékony.

2020. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a vékony jön be.
2020. júl. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Izmos, formás nem túl vastag, de feszes izmos.
2020. júl. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MadSeal ***** válasza:
100%

Kinél mi. Magasabb csajoknál az enyhén sportos, vékonyabb lábak, alacsonyabbaknál a markolnivaló, husibb, bár láb szerint még eddig nem választottam párt és valszeg nem is fogok.

Ne legyen narancsbőre az illetőnek, legyen valami hátsója és nekem tökéletes.

2020. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább a formásat mindanám ez lehet vékonyabb de lehet vastagabb is a lényeg hogy formás legyen
2020. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Női hülyeség az egész. A combnak semmi jelentősége nincs az aktusban., ha engeded simogatni, a comb olyan engedékeny lesz, tetkintet nélkül, hogy vastag vagy vékony. Gyere hozzám, majd meglátod.
2020. júl. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!