Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire leszek béna 2 hónap...

Mennyire leszek béna 2 hónap kihagyás után, amikor újra el kezdek edzésekre járni?

Figyelt kérdés

Ultimate frizbizek lassan 4 éve.

Eddig hét 3-4 edzésre jártam, és ezen nem is akartam változtatni.

Ám most sikerült tönkretennem mindent. Egy súlyos boka sérülés miatt most az orvos pihenőre fogott. Elvileg 6 hét pihenőt írt elő, de már mielött megsérül a bokám (csontkinövésem van, és megnyúltak a szallagjaim még régen, és ez után kibicsaklott a bokám és valószínűleg inszakadásom vagy izomszakadásom lett)se nagyon jártam edzeni, az utolsó két hétben pedig egyáltalán nem.

Így összesen 8-9 hetet fogok kihagyni...

Szerintetek mennyire fog bénán menni ez után a játék?

Menyire leszek lassú játék közben? (ugye itt rengeteget kell futni, és gondolom kevésbé jól fogom bírni)

Menyire fog leépülni az izomzatom? (fogok edzeni, erősíteni)

Illetve milyen gyorsan leszek újra azon a szinten amin abba hagytam?

Mozogni fogok, sétálok (persze csak mértékkel), erősítsék, és normálisan érkezem.

Dobálni is fogok tudni ismerőssel, így talán az is jól fog menni.

És igen a frizbi egy sport... Egy régi frizbis kérdésem alá kaptam meg azt a kérdést több embertől hogy ez mióta sport, meg hogy miért hívom sportnak amikor nem az... De igen ez egy sport, és nem csak abból áll hogy egymásnak dobáljuk a korongot...

[link]

Itt egy teljes meccs Magyarország vs Ausztria

Előre is köszi



2020. júl. 13. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocsi mèg csak a rendes kèrdèsr olvastam el de igazából annyi hogy kiesel ès rosszabb lesz elkezdeni. Pl fekvőtámaszból csinálsz 40et egyszerre gyorsan ès 2 hónap múlva mondjuk csak a fele megy.
2020. júl. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2020. júl. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!