Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sport a legideálisabb...

Milyen sport a legideálisabb hozzám?

Figyelt kérdés

Üdv! Tudom,kissé hülye kérdésnek hangzik,de régóta gondolkodom,hogy mibe vágjak bele,mert így nagyon nem érdekel sok sport.

Amit tudni érdemes rólam az,hogy:

17 éves fiú vagyok,nagyjából 174 cm magas,68-72 kg között ingázik a testsúlyom.

Mostanában sokat néztem a boxot,az nagyon tetszik és még régebb gondolkoztam is rajta,hogy el is kezdem,de még nem nagyon mertem/akartam belevágni. A boxon kívül tetszik az úszás/futás,azokban pedig rövid távon eléggé gyors vagyok,volt már sok kortársam/idősebbek akiket könnyeden lefutottam/leúsztam,csak nagyon gyorsan fáradok (de ez szerencsére fejleszthető).

Ti mit gondoltok,sportosabb emberek,hogyan kezdtetek bele abba,amit csináltok? Nyugodtan meghallgatok további sportokat is számomra,mert szeretem az új dolgokat és ki is próbálnám őket. Előre is köszi a válaszokat :)



2020. júl. 14. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem a karate illene hozzád.
2020. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,Romániában élek karatéról itt nem hallottam sokat :(
2020. júl. 14. 22:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kezdj el bokszolni. Az elején úgyis leginkább technika, erősítés, zsákolás lesz, nem fognak mindjárt bedobni a ringbe egy menetre. Ha megszereted a dolgot, lehet hogy alig fogod várni, hogy összecsapjatok valakivel a csapatból.
2020. júl. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Box, mindenképpen. A karate meg egyéb semmirevaló stílusokat felejtsd el.
2020. júl. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!