Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el komolyabban...

Hogyan kezdjek el komolyabban sakkozni? Hogy lépjek be egy egyesületbe?

Figyelt kérdés

Tudok sakkozni, felnőtt rokonokat is meg tudok izzasztani,szóval ezzel nincs baj

Úgy gondolom,hogy van bennem egy kis tehetség,tehát utána zéstem a sakkszövetség honlapján a tagegyesületeknek és arra gondoltam,hogy belépek a helyi sport egyesületbe.



2020. júl. 26. 09:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam,higy mielőtt bármit is csinálnék,írok egy e-mailt a sakkszövetségnek,hogy mi van azzal az egyesülettel.
2020. júl. 26. 09:45
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább az egyesület vezetőjének írj, vagy hívd fel telefonon, az a leggyorsabb. Lehet most nyáron tartanak összejöveteleket a vírushelyzettől függetlenül.
2020. júl. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
és ha esetleg nem jönne be vagy mellette még szettnél sakkozni akkor ajánlom az online sakkot azon belül is lichess.org
2020. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!