Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Segítség emberek! Most határoz...

Segítség emberek! Most határoztam el magamat, hogy komolyabban szeretnék gördeszkázni. Mert jelenleg csak gurulgatok vele, és rájöttem, hogy tetszenének a trükkök is. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Na most, az lenne a kérdésem, hogy tudna valami profi emberke segíteni, hogy milyet vegyek. Mert van már egy nagyon alap deszkám, de már ez is szétment. Megfizetem, nem ezzel van a baj, csak fogalmam sincs mi lenne a legjobb, ami bírja.

#gördeszka #deszka #S.o.s. xd
2018. máj. 25. 17:39
 1/2 anonim válasza:
Szia! Mondjuk én még nem vagyok profi, de azt ajánlom hogy ha trükközni akarsz, mindenképp egy skateshopból vegyél deszkát. Kb.30 000 forintért már egész jót is lehet kapni. Azonban a trükkök megtanulásához nagyon sok türelem kell és jópár esés is lesz szerintem.
2018. máj. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm!

Akkor majd ott keresek elsősorban

Igen, de szerencsére nem "tántorít" ez el:D

2018. máj. 27. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!