Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Férfiak! Akkor sem edzenétek,...

Férfiak! Akkor sem edzenétek, sportolnátok szívesen együtt meleg hajlamú sráccal, ha az önmegtartóztatásban él, nem él nemi életet, és normális?

Figyelt kérdés

2020. júl. 29. 11:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha valaki ilyennek született, annak sohasem lehetnek hetero haverjai?
2020. júl. 29. 11:43
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Az emberek edzéskor nem a másik nemi irányuláságal foglalkoznak, olyat még nem hallottam, hogy azért nem akar edzeni valakivel, mert az meleg!

MEg természetesen lehetnek homo ÉS heteró haverjai, épeszü embert nem zavar!

2020. júl. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nekem nincsenek egyáltalán meleg haverjaim, nem is akarok

szexuális életet sem éltem soha, nem is akarok

szerelmes voltam már, de egész életemben csak két alkalommal, és olyankor is tudtam, hol a helyem a világban


eddig mikor próbáltam sporttársakat, edzőhaverokat találni, egy idő után, mikor nem tudtam hozzászólni a csajozós beszélgetésekhez, meg az öltözőben is szégyellősen, gyorsan öltöztem, egy idő után megérezték, hogy valami nem stimmel velem, és onnantól kezdve jött a tíz lépés távolságtartás mindig.

Én már nem merek dni al, melegekkel meg nem , mert nem az én közegem.

2020. júl. 29. 12:00
 4/10 A kérdező kommentje:

*dni al

HAVERKOdni HETEROKKal

2020. júl. 29. 12:02
 5/10 A kérdező kommentje:

mindig nagyon szerettem volna focizni, kondizni, és még sok egyéb sportot, vivást, teniszt kipróbáltam volna

talán csak a kosárlabda meg birkózás nem érdekel


de mindig egyedül vagyok, sosem voltak barátaim

2020. júl. 29. 12:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért viszel magaddal táblát, hogy te meleg vagy? Vagy miért van a homlokodra írva? Bemész egy terembe és nem derül ki, hogy te az vagy, kész. Edzeni mész, azzal foglalkozz, azzal foglalkoznak mások is. Most hozzám lejönnél edzésre, eszembe se jutna, hogy megkérdezzem, hogy mi kell neked: nő, férfi, kutya, kisgyerek? Senkit nem érdekel abszolút. Lemész edzésre, sose fog szóbakerülni a téma. Én nem értem, hogy ezen mit kell stresszelni.
2020. júl. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mert valahogy mindig megérzik, hogy más vagyok, mint ők. Ráadásul nem is vagyok igazi homo"szexuális", csak a férfiak tetszenek. Szóval duplán megalázó.
2020. júl. 30. 06:06
 8/10 anonim válasza:
Én az ilyen srácokat (hetero létemre) barátságosabbnak, kedvesebbnek találom, mint a heterókat, szóval ha sportolnék, szívesen edzenék velük.
2020. aug. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Engem nem zavarna ha egy meleg sráccal edzenék hiába hetero vagyok. nem dugni járunk oda hanem gyúrni, akkor nem mind1?

Így meg hogy önmegtartóztatásban él így plusz támpont a szememben hogy ő nem szeretne mást, barátként is elfogadnám.

2020. aug. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nagyon fura a kérdező hozzáállása. Talán trollkodik, de mindenesetre válaszolok mert jobb helyre tenni a dolgokat. Én is meleg vagyok, de nekem társam is van. 3 éve vagyunk együtt. Mindketten sportolók vagyunk és együtt szoktunk edzeni. A barátaink mind heterók, és kicsit sem zavar ez senkit. Szoktunk poénkodni is meg minden. Egy értelmes társaságban tudják hogy a melegek is kölcsönös kapcsolatra vágynak, és nem heterókat akarnak "erőszakolni". Szóval alapvetően miért kéne félniük tőlünk? Az edzőtársak lényege, hogy motiváljuk egymást, nem érdekes a szexualitásod. Sőt talán még jobb is mert csajozásban nem jelentünk konkurenciát.

Valószínűleg tőled azét fordulnak el az emberek, mert magadat sem vagy képes elfogadni. Zárkózott vagy. Ez mindenkinek furcsa. Nem tudják az okát, és mivel nem nyílsz meg elöttük ők sem bíznak benned.

2020. dec. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!