Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportedző/személyi edző...

Sportedző/személyi edző képzés elvégzéséhez milyen milyen sport múlt feltétel?

Figyelt kérdés
Testépítés szakra szeretnék menni. Nem vagyok profi sportoló, hobbi szinten sokat sportoltam. Többféle sportot megismertem, néha versenyekre is neveztem.
2010. aug. 3. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ tanfolyamon, vagy felsőoktatási intézmény képzésen? Elsőt nemtudom, másodikra tesi érettségi.
2010. aug. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmi nem kell hozzá.Befizetsz kb 100-150 ezret és 3 hónapig jársz minden hétvégén tanfolyamra.A végén vizsgával.

A vizsgakérdés ilyesmi.Az alany 40 éves 100 kilós férfi porckorong sérvvel,magas vérnyomással készíts neki edzéstervet,ideális testsúly beállítással.

2010. aug. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nappali kézésre szeretnék menni, 21vagyok.

Nem baj, ha nem vagyok kigyúrva? Valamennyire sportos a testalkatom és többen mondták hozzáértők, h elég jó hozzá a testalkatom. 174cm, 70kg

2010. aug. 4. 11:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem nembaj, bár sport szükséges hozzá, mivel tesi érettségi ígyis-úgyis kell.
2010. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tanfolyamon nem kell tesi érettségi se általában.
2010. aug. 4. 22:46
 6/7 anonim ***** válasza:
A Tanfolyamokhoz általába semmi sem kell, csak hogy kifizesd. Én a felsőoktatási képzésre írtam.
2010. aug. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. akkor csak rajtam múlik, tanulni és sportolni kell...
2010. aug. 5. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!