Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért csökken folyamatosan a...

Miért csökken folyamatosan a súlyom, ha közben edzek és rendesen eszek?

Figyelt kérdés
Régebben heti háromszor edzettem, de pár hónapja tartottam 1 hónap szünetet bizonyos dolgok miatt. Észrevettem hogy folyamatosan csökken a súlyom, de gondoltam ez még belefér. Már majdnem 2 hónapja hogy újra elkezdtem edzeni és ahelyett hogy növekedne a súlyom még mindig csak csökken. A szünet és az edzés újrakezdése óta 4-5kgot fogytam.
2010. aug. 4. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
mit és mennyit eszel? evvel van a baj hidd el az hogy azt mondod hogy rendesen eszel nem jelenti azt hogy így is van paramétereid?
2010. aug. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mert nem eszel rendesen csak azt hiszed.Vagy rendesen eszel csak szarul rendszerezed.Mindíg akkor kell enni amkor a legnagyobb esélye van a katabolikus állapot kialakulásának.Reggel edzés után és lefekvés előtt(főleg hogy pihenés közben nőnél) ezek a legfontosabbak,de még ez is kevés.Legalább 4x de inkább 6x egyél
2010. aug. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ird le hogy általában mit szoktál enni és hány kg vagy és kiderül hogy a rosz étkezés-e a ludas...
2010. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kb 3 óránként szoktam enni és mindig olyan dolgokat amiben van sok fehérje(csirke,rizs,tojás,zabpehely,fehérjeturmix stb)


Bár mostanában csökkent az étvágyam, de próbálok mindig megfelelő mennyiséget enni. Pl.: 150g csirkemell + amennyi rizst tudok mellé(150-200g max)


Persze ezt az étkezést nem tudom minden nap fenntartani, van amikor nem tudok olyan sokat enni, de általában olyankor lép színpadra a fehérjeturmix.


De ha nem is eszek eleget a fejlődéshez, ahhoz hogy a súlyom megmaradjon szerintem elégnek kell lennie.


72kg voltam és most 67,5kg vagyok.


Talán még annyi hogy az utóbbi 1 hónapban combra nem edzettem.

2010. aug. 5. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!