Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki tud Miskolcon jó...

Valaki tud Miskolcon jó lovardát ahol versenyszerűen elkezdhet a gyermekem lovagolni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A gyermekem jelenleg a Szimbiózis alapítványhoz jár. Tegnap közölte velem, hogy versenyszerűen szeretne lovagolni, tudtok esetleg ilyen lovardát mondani ami viszonylag olcsó is? A válaszokat előre is köszönöm! :)

2020. aug. 10. 15:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki írna? :)
2020. aug. 10. 17:29
 2/3 anonim válasza:
szia. A Hejőmenti lovasklubba van versenyzési lehetőség saját ló nélkül, is, viszont szerintem az drága, 4k egy óra, és hát egy idő után nem nagyon lehet fejlődni... ahova én járok ott 3k és elég jó az oktató, ha gondolod privátba többet is mondok a helyről...sztem a 3k a legkevesebb, nem nagyon találtam olcsóbbért még
2020. aug. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia! Írtam privátba! :)
2020. aug. 13. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!