Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek jó hatással lesz...

Szerintetek jó hatással lesz egy lányra, ha minden nap megcsinál 100 fekvőt? Nem lesz olyan "pasis"?

Figyelt kérdés

2020. aug. 24. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Ne csináld! Nekem egy hét után elkezdett nőni a szakállam, két hét után elmaradt a menzeszem, egy hónap után pedig elkezdtem focimeccsekre járni. Bár maradtam volna a hulahopp karikánál! :-( 23/N
2020. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérek, köszönöm. Úgy értem, hogy nem lesz-e túl izmos.
2020. aug. 24. 22:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudsz csinálni 100 fekvőtámaszt?
2020. aug. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszel pasis tőle.

Lányoknál elég nehéz izmot pakolni.

2020. aug. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ez a napi 100 fekvőtámasz egy ....

ezért mert megcsinálsz egy x mennyiséget nem biztos, hogy bármit is elérsz. ahhoz, hogy fejlődj a testedet stimulálni kell.

hány fekvőtámaszt tudsz megcsinálni egyszerre. nem hisze, hogy pont 100 körül éred el a maxot.

2020. aug. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pihenőkkel meg tudnám csinálni:) Egyszerre 20 megy
2020. aug. 25. 22:23
 7/8 anonim ***** válasza:
A 20-dik mennyire nehezen megy? Tudnál még utána mondjuk 2 csinálni vagy 20-nál véged van?
2020. aug. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De miért csak fekvőtàmasz? Unalmas lesz már a sokadik nap után. :D Emelj súlyokat is, nyújts is kicsit, törzsemelés, ilyesmi.

Egyébként nem leszel tőle túl pasis, ha úgy veszed észre, hogy ez az alak már nem tetszik, akkor változtatsz az edzésterveden, nem leszel egyik napról a másikra izomember, nyugi. Én is fekvőztem, amikor kondiztam, pedig lány vagyok.

2020. szept. 8. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!