Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megéri beruházni az alábbi...

Megéri beruházni az alábbi elektromos rollerre? AKAI F10.

Figyelt kérdés
Nekem igazából munkábajárásra teljesen megfelelne. 15km tőlem a munkahelyem kerékpárúton, töltését tudnám a munkahelyen kivitelezni. Olvastam hogy kb 25km/h-val tud haladni. Ami azt jelentené hogy bő fél óra kéne hogy beérjek. Bár engem nem zavarna, ha kicsit több, a levegő nem árt az embernek. Igazából több okból venném. Részben, hogy többet legyek levegőn, szerintem környezetbarátabb megoldás, gondolom fenntartani is olcsóbb, mint egy autót, és a töltése sem hiszem, hogy egy horror ár tétel lenne. Ti mit gondoltok? Érdemes belefektetni?

2020. aug. 26. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet, de azért egy az egyben összevetni egy autóval, ami télen- nyáron biztonságban, melegben (vagy nyáron éppen hűvösben), esőben- hóban elvisz, picit igazságtalan.

Főleg úgy, hogy az a 30 km oda- vissza egy kisfogyasztású autóval napi 500 forintból megvan, ami egy 20 munkanapos hónapban is csak 10 000 forint.


Ettől függetlenül modern és környezettudatos megoldás, csak kezeld a helyén!

2020. aug. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát de az autóhoz nem csak benzin kell, kopnak az alkatrészek és a munkahelyem kb 15Fttal támogatja a benzint. Nekem ez kissé gazdaságtalan. Télen ígyis autóra leszek szorulva, csak nem mindegy, hogy egy évben megyek 4 hónapot autóval, vagy 8at. A rollerral meg csak annyi, ha elkap eső, max nem jövök haza teljesen, hanem a melóhelyemtől van egy vasútállomás kb 10 percre rollerrel. Akkor kimegyek addig és 1x megveszem azt a 280Ftos jegyet.
2020. aug. 26. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha 25-tel mész, nem fogsz vele tudni 15 km-t menni. 10-13 km/h-val tudhatja a 15 km-t. Amúgy meg hajrá, ha neked megfelel, bátran! Csak tényleg ne menj vele 25-tel, nem fogsz odaérni vele munkába.
2020. aug. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jobban járnál egy rásegítéses bringával...
2020. aug. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sima bringa...
2021. júl. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!