Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon durva a tesi tanárunk,...

Nagyon durva a tesi tanárunk, ti mit gondoltok erről az egészről? (Kicsit hosszú) A helyemben mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Ugye most kezdődött el az iskola már első nap 4-ig kellet bent üljek de tök fasza volt amíg nem találkoztunk a tesi tanárral. Most mentem 9.be.


Nő tanáról beszélünk, az első óra baleset védelmi, ismerkedős óra volt.

Elkezdte mondani, hogy nála nincs olyan, hogy "hát én ezt nem fogom vagy nem tudom megcsinálni" mert nem érdekli ha kell órák után is itt marad velünk. 5 percünk van átértni a tesi terembe és az alatt átöltözni is... ha késel bünti.A lányoknak ha megvan (egészségügyi) akkor nem lehet könnyített nem szabad le ülni és meg állni sem... ezzel az a baj hogy en olyankor nagyon hasfájós vagyok. a

Akkor napi 900 méter futás és valami olyasmit mondott ha utána érsz be akkor büntető futás...


Itt most azzal van a bajom, hogy nem egy vékony alkat vagyok és félek a szekrényugrástól és a magastól...

Ma tesi órán vagy 5× meghaltam. És kint a hidegbe kell lennünk a terembe nem mehetünk be csak akkor ha esik vagy már kibírhatatlan olyan hideg van.


Semmi köze a sporthoz az iskolának ahova jöttem de mégis ez van és kezdem megbánni, hogy azt a sulit választottam amelyiket.


Ha a helyemben lennétek mit csinálnátok?

Gondoltam arra, hogy pluszba itthon edzek, hogy suliba jobban bírjam de ha izomlázam lesz meg úgy se fogom tudni és akkor már egyből büntetés jár.


Bocsi a helyesírási hibákért:/



2020. szept. 2. 17:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
94%
Az túlzás, hogy mentegetem, csak azért írtam, hogy próbálja nézni a dolog "jó oldalát", bár tudom, hogy ez nem nagy vigasz. Akkor nekem is elég kellemetlen volt...
2020. szept. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
24%
A menzesz-dologhoz elég gusztustalan ez a hozzáállás, egy igazi barom. Viszont a hideg miatti (elnézést) rinyálást nem igazán értem. Jó, reggel hűvös van, de nappal meleg. Shortban járok, max. reggel veszek fel egy hosszú ujjú felsőt hozzá, és nem fázom. Egyébként pedig ha rendesen mozogsz, akkor 5-10 fokban sem fázol rövidnaciban.
2020. szept. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!