Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan oldható meg a lapos...

Hogyan oldható meg a lapos has elérése otthon?

Figyelt kérdés
175 magas vagyok és 75 kiló. Viszont van egy kis pocakom és igen, beismerem, hogy a nem megfelelő étkezésemnek is köszönhető, bár nem olyan vészes. Elhatároztam, hogy le szeretném adni, meg akarok tőle szabadulni. A kérdés azokhoz szólna elsősorban akik hasonló cipőben jártak. Mennyi idő után sikerült elérni a lapos hasat? Úgy 2-3 hónap után? Nektek mi segített a diéta mellett a leginkább? Otthoni kardiò edzések a legjobbak erre? Tudom, hogy nemcsak egy helyről fogy ilyenkor az ember, meg kardiò edzéssel állítòlag izmot is veszítünk diétával, de nekem most a legfontosabb a lapos has. Esetleg ha valaki tudna belinkelni olyan videòkat, amik segítettek neki és tényleg hasznosak is voltak, megköszönném. 😇

2020. szept. 4. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi van rajtad de nem hiszem, hogy 2-3 hónap elég lesz.
2020. szept. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!