Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy csinaljam, hogy az...

Hogy csinaljam, hogy az izmaim "elsorvadjanak"?

Figyelt kérdés
162cm 52kg , izmos 21 eves lany vagyok. Egezsegesnek erzem magam. Sportolok, helyesen taplalkozom... Egyetlen bajom, hogy tulsagosan izmosnak tartom magam es mar masok is megjegyzest tettek ezzel kapcsolatban. Heti 3-4 alkalommal jarok a fittnesterembe de csak futok es egyeb cardiokat csinalok, sulyokat soha nem emelek. Tudom hulyen hangzik de szeretnem veknyabb lenni. Hogyan szabaduljak meg az izmomtol? Valaszokat elore is koszonom!
2008. nov. 27. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Most majdnem írtam valamit amit kitöröltél volna.

Azt hiszem 162 cm-hez 52 kiló nem lehet túl izmos.

Lehet hogy csak bókolni akartak ezzel.

De ha egészséges vagy inkább fogadd el olyannak magad amilyen vagy. Ez a normális.

2008. nov. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem baj hogy hetente ennyiszer sportolsz, szerintem dícséretes. Szerintem ahogy korosodsz majd rakódnak le rád zsírpárnácskák és nőiesedsz majd. Szóval emiatt ne aggódj.
2008. nov. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Ez a súly/magasság teljesen jó, én is ennyi vagyok és nem igazán izmos.. Ha kevesebb izmot akarsz, járj kevesebbet kondiba. Vagy??
2008. nov. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem valts sportot, kezdj el uszni pl. De azert gondolom, annyira nem zavarnak a konditerembe a megjegyzesek, hiszen akkor mar reg nem jarnal oda.
2008. nov. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 yuda ***** válasza:
100%
Szinte szóról szóra megtörtént velem: van egy ismerősöm,fiú,aki tiszta sportos...nagyon jól néz ki,de semmi rendkívülit nem tett ezért,amit más nem-és képzeljétek...egyszer elmentem hozzájuk és az édesanyja kiköpött olyan volt,tiszta szálkás,izomkirajzolódás...stb-akkorát padlóztam: szóval van ilyen genetika!Ezzel nincs mit tenni.
2008. nov. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

Kérdezd meg Stephen Hawkingot, hogy csinálta!


Ilyen kérdést... amúgy csökkentsd az edzést és fehérjebevitelt, növeld a ch-t. Az biztosan hoz némi eredményt.

2008. nov. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
58%
Sehogy, kicsim! Adj hálát Istennek, amiért ilyen jó adottságokkal rendelkezel. Én vézna vagyok, meg tudnád számolni a bordáimat, pedig elismerten egészségesen élek. Viszont úszni alig merek elmenni, esetleg hajnalban. Tűzz ki inkább egy okosabb célt magad elé, szerintem.
2008. nov. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%

Kilöveted magad a világürbe,biztos a siker. Utána még lábra sem fogsz tudni állni.

De ha komoly válaszra vagy kíváncsi: kificamítottam a bokámat, másfél hónap fekvés után (95 kg-ról indulva,-nem voltam kövér-) 10 kg izomzat tünt el. Gyöztem visszaszedni, de már csak zsír formájában sikerült.

2008. nov. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!