Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mekyik a legjobb óra futashoz?

Mekyik a legjobb óra futashoz?

Figyelt kérdés
Olyan 50-60 ezrem lenne rá max. Fontos a pontosság, es a kezelhetőség.
2020. szept. 9. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél mérni vele? Mert van, amihez egy telefonos alkalmazás is elég, és máris spóroltál 50-60 ezret.
2020. szept. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából utalom fogni a telefont, vagy magamra biggyeszteni, tiszta izzadság lesz plusz kényelmetlen. Olyan órát szeretnék ami munkába is jó, nem sajnálnám, plusz méri az alap dolgokat, kalória, táv, idő. Néztem a polar órákat, es a garmin forerunner 35ot is, ezek még normal árban vannak. Nyilvan egy suunto jobb lenne , de az ilyen 80 korul kezdődik.
2020. szept. 10. 10:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Withings-ek között nézz szét, nemrég kezdtem el nézni őket én is, bár nekem a legújabb tetszik a legjobban, az meg 100 felett van sajnos.
2020. szept. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem Polar M430 van, és elégedett vagyok vele. A GPS-e jóval pontosabb, mint a telefonomé. Egyedül az aksi üzenidőt időt keveslem túrákhoz, futáshoz az is bőven elég
2020. szept. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
huawei watch gt, galaxy watch active
2020. szept. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!