Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik alkalmazás a legjobb...

Csillag282 kérdése:

Melyik alkalmazás a legjobb futáshoz?

Figyelt kérdés
Van olyan alkalmazás futáshoz amihez nem kell internet, és ha kint futok a határban akkor is tudja követni hogy mennyit futok? Volt olyan alkalmazás ami nem követte kint rendesen a távot. Ha valamilyen motivációs rész is van, az még jobb.

2016. ápr. 25. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

milyen mobilra?


sztem kb mindegyik megy offline gps-el feltéve h a mobilodban van offline GPS modul! mert sok kínaiból kipsórolják a "rendes" GPS-t és csak akkor működik ha van internet


ami azt illeti, a Runtastic, adidas micoach, Runkeeper, Nike+, endomondo sztem elég jók, ezekből válogass. Néhányuk pár próbakör után fizetős de sztem az 1000 Ft körüli ár nem vészes ha utána rendszeresen használod.

2016. ápr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ENDOMONDO!!!! Én jelenleg ezt használom, Wifi-n keresztül először létre kell hoznod egy profilt, majd nem lépsz ki a profilodból, egyszerűen csak kikapcsolod a Wi-fit, és bekapcsolod a GPS-t. Majd ha hazaértél, bekapcsolod a Wi-fit, és szinkronizálja a rögzített távot, térképet az endomondo szerverére, így megoszthatod akár facebookon is. Nagyszerű, pontos, és gyors app!
2016. ápr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, és az Endomondonál nincs fizetési kötelezettség, ingyen használhatod, csak a "pro" funkciók (amiket úgyse használ az ember) fizetősek
2016. ápr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszban felsoroltaknál sem kötelező megvenni a teljes verziót, anélkül is tudják az alapvető dolgokat (szinte ugyanazt mind). Egyikhez sem kell net futás közben. Próbálgasd végig, melyik tetszik jobban, melyik rajzolja pontosabban az útvonalat, melyiknek tetszik jobban a hangja (komoly, én pl. azért nem az Endomondot használom, mert idegesít, ahogy a virtual coach beszél :). A Runkeeperben van ingyenes edzésterv különböző távokra, a többiben ez általában fizetős. Mindegyikben akad valami kis plusz, ami a többiben nincs benne.
2016. máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!