Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Férfi aki kicsit megszállott...

Férfi aki kicsit megszállott sportoló, párkapcsolatban problémás lehet?

Figyelt kérdés

Munkahelyen van egy elég sportos pasi, és két naponta munkából fut haza, mondta hogy 10 km, de néha tesz egy kört a hegyekben félmaratoni távon ( 21 km?) hazáig. :D


Egy ilyen megszállott pasi párkapcsolatban nehéz ügy lehet?



2020. szept. 11. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Én ennél többet sportolok és működött a párkapcsolatom. Kell hozzá egy hasonlóan sportos partner.
2020. szept. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon, mert a megszállottsága miatt mindent hátrébb sorol (párkapcsolat, gyerek, barátság, stb.).
2020. szept. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

# 2


Beszélgettem vele és rá is kérdeztem erre, hogy ez neki nem probléma e?


Elég fura okfejtést adott elő, hogy valami "az átlag ember napi 5 órát tv-zik" és csak abba kell hagyni a tv nézést máris van plusz 5 óra szabadidő.

2020. szept. 11. 14:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Aki ilyen sportos annak a 10km az durván 40-50 perc lehet tippre. Minden második nap ennyit sportolni, ez nekem nem tűnik kiugrónak. Az átlagosnál nyilván több, na de hát eleve nem vagyunk egy sportos nemzet. Semmiképp nem nevezném megszállottnak. Valószínűleg az itt olvasók, válaszolók nagy része (például én is) több időt tölt el naponta ennél feleslegesebb dolgokat.
2020. szept. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Inkább töltse azt az időt a kocsmába, mint minden rendes magyar férfi!!!
2020. szept. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én mostanában hetente futok 100+ km-t, illetve a munkába bringával járok 2*10 km-t. Nincs ezzel baja a feleségemnek, reggel reggeli és munka előtt szoktam futni, este meg együtt megyünk sétálni.
2020. szept. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én párom focisa volt fiatalabb korában de nem okozott problémát a kapcsolatunkban inkább sportoljon mint kocsmázzon vagy nőzzön.
2020. szept. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Á.Zoli ***** válasza:

Nehéz esetek vagyunk, de az adott illetőért meghúzzuk a határokat, hogy megfelelő megoldást találjunk.

Azért azt javaslom, hogy óvatosan kezeld az edzésekre szánt idejét, mert makacsul ragaszkodunk a megszokott ritmusunkhoz...

2020. szept. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Krisz85 ***** válasza:
abszolute működik, ha a másik, jelensül a nő uralkodó, birtokló típus, hogy a pasinak már két perce örömse se lehet nélküle akkor gáz lehet, mondjuk egy értelmes férfi ezt kiszúrja és pattintja is csajt szépen gyorsan nagyívben. Mi a barátnőmmel nagyon egyszerűen megoldottuk, eljártunk kondiba, nem tetszett, aztán futni az már igen, és együtt futunk, aztán minden szombat és vasárnap délelőtt 4 4 óránk van magunkra, mint Én idő, én olyankor elmegyek bringázni, ő meg elvan magával, vásárolgat, szépítkezik, fut amihez kedve van. és voilá működik. :-)
2020. szept. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
Ebben mi a megszállottság, hogy mondjuk sportol napi 1-2 órát? Fogadni merek te csak a telefonod nyomkodásával több időt eltöltesz. Szerintem inkább keress mást.
2020. szept. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!