Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez az eszköz,...

Mi lehetett ez az eszköz, amit láttam valakinél az utcán?

Figyelt kérdés
Úgy nézett ki, hogy két másfél méter hosszú fémrúd egymással párhuzamosan, amik között egyenlő távolságra elosztva 3 darab fél pár cipő volt rögzítve. a felső két cipő felfelé állt, a legalsó lefelé. Csak tippre, de lehet valamilyen sporthoz van köze, ezért tettem ebbe a kategóriába. Másfél perce láttam, de nem fogok tudni aludni, amíg meg nem tudom, mi lehetett ez. (Keresgéltem googleban cipőtartó állványokat, de messze nem így néznek ki.)
2020. szept. 17. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Tuti valami bolond volt. 😆
2020. szept. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, normális 20-as évei vége felé járó srácnak tűnt. :D Épp pénzt vett le automatából. Szóval nem a dühöngő őrült fajtának tűnt.
2020. szept. 17. 18:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen az a bolond csak aki dühöng. Vannak ilyen csendes örültek is, sőt, ők sokan vannak.
2020. szept. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó, akkor mondom másképp. Az a cucc nem úgy nézett ki, mint amit otthon tákolt volna össze, hanem mint amit megveszel a Decathlonban. Kár, hogy senki nem fog ráismerni, pedig reménykedtem.
2020. szept. 17. 19:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Legközelebb fotózd le.
2020. szept. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nemtudom, de már érdekel :D
2020. szept. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet akár valami egyedi kirakati kekoració is. Abbol szoktak elég érdekeseket csinálni profi kivitelezéssel.
2020. okt. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
dekoráció
2020. okt. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!