Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Karatésok! Mennyi idő alatt...

Karatésok! Mennyi idő alatt lehet elérni azt, hogy téglát törjek az öklömmel? Kb 6 napja kezdtem el ütni a falat az öklömmel,de nem olyan erősen. Csak azért kérdem,hogy mennyi idő alatt, nehogy túlzásba vigyem és szétroncsoljam a kezem.

Figyelt kérdés
2020. szept. 20. 14:55
 1/1 anonim válasza:

Én csak fél évet karatéztam. Ott nem azzal kezded,hogy kiütöd az ideget. De azt viszont elmondta az edző, hogy ha fekvőzöl ökölbe szorított kézzel de arra figyelni kell, hogy az első 2 ujjadon csinald legfőképp.

Régen még kiskoromban 10-12 évesen emberkedtünk tesómmal és a cserepeket törtük. Óvatosan kell elkezdeni nem szabad izomból ütni semmit sem. Aztán ha egy idő után nem érzed a fájdalmat picit növeld az erőt. Szerintem ez nem rossz módszer. Nem a leggyorsabb de biztonságos ha jól csinálod.

2020. szept. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!