Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha mindennap csinálok 50...

Ha mindennap csinálok 50 hasprést, akkor új évre izmos lesz a hasam?

Figyelt kérdés

2020. szept. 25. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
50tol nem. Kb napi 200tol lesz. Foleg ha nincs rajta egy gramm zsir se.
2020. szept. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
85%
Nem az a lényeg, hogy mennyi hasprést csinálsz, hanem, hogy mit és mennyit eszel. Ha van zsírréteg a hasadon akkor calorie deficit, ha meg lapos a hasad és izmosabb hasfalat szeretnél akkor több fajta has gyakorlatokat csinálj, súlyokkal és legalább egy órát szánj rá. Ne vidd túlzásba, a pihenő nap ugyanolyan fontos.
2020. szept. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 vantel ***** válasza:
66%
Igen
2020. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%
Kerdezd meg meg parszor ugyvan
2020. szept. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Először kérdeztem meg -.-"


#2: Közben fogyókúrázom is. De a kérdés arra az esetre szólt, ha a felesleget nem veszük figyelembe, csak a hasizomra koncentrálunk. Nem szeretnék többféle gyakorlatot csinálni vagy 5 percnél több időt rászánni.

Ha nem, hát nem. Ha szokássá alakítom az 50-et, akkor ha januárra nem is, de jövő ilyenkorra tuti látszani fog már valami, hiszek ebben.

2020. szept. 26. 02:45
 6/14 anonim ***** válasza:

"Ha szokássá alakítom az 50-et, akkor ha januárra nem is, de jövő ilyenkorra tuti látszani fog már valami, hiszek ebben."


Végülis hittek már emberek ennél nagyobb baromságokban is...


Annyi fog történni, hogy két hét alatt hozzászoksz a napi ötvenhez, és onnantól kezdve nem lesz semmi fejlődés. Persze ez még mindig jobb, mintha a tv előtt söröznél, de csodát ne várj.

2020. szept. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha szokássá alakítod a napi 50-et, akkor a tested hozzászokik a napi 50-hez és az pár hét után annyit ér, mint amikor minden nap lemész a 3. emeletről és munkába indulsz.

Semmit. A test nem kap új ingert, nem fog fejlődni. Teljesen értelmetlen.

Amúgy meg a kockás has a konyhában készül.

2020. szept. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 yxgyk válasza:
Szia... en 42 eves vagyok de csak utobbi evtizedeimben jottem ra hogy nem art ha meg tudom vedeni magam es konnyebb fozikai munkak nem ernek varatlanul esetleg nem huzom meg magam koltozkodes nel... nem lettem izomgep de napi rutinomban egyre tobb konnyu torna kozt ott volt a has izom edzes is meg a karo. Vallam stb..egyre tobbet tudtam meg ahogy mintakat nezegettem es kialakult mi az amit hosszu tavon erdemes csinalni.. kellett a koplalas es egeszseges etrend ongyogyitas pozitiv gondolkodas stb... es mara elmondhatom sportolokent is megallnam a helyem de en a celomnal megalltam...
2020. szept. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel a napi 200-hoz is hozzá szoknék:) Meg ha különböző gyakorlatokat végeznék. Hagyjuk már.
2020. szept. 26. 17:17
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, ezért szokták növelni a terhelést, mert különben megáll a fejlődés.
2020. szept. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!