Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tesi órára honnan tudok...

Tesi órára honnan tudok egyesületi pecsétet szerezni?

Figyelt kérdés
Járok konditerembe, de azt egyetemen nem fogadják el valamiért, csak az egyesületi pecsétet, viszont egy ismerősöm sincs, aki el tudná intézni. A tanár azt mondta a covid miatt elég emailben elküldeni neki, tehát ha így tud esetleg valaki segíteni azt megköszönném.

2020. okt. 4. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
13%

Akkor talán állj be egy egyesületbe, sportolj velük és kapsz majd pecsétet. Vagy ha ez nem jó akkor járj be az egyetemi tesi órára.

Minek mentél olyen egyetemre ahol kötelező a tesi ha nem akarsz rajta részt venni?

2020. okt. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Már megint az okosba megoldás...igazi magyar, ezért tart itt ez az ország ahol
2020. okt. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Jól mondja a 2es. Elkeserítő az ilyen hozzáállás...
2020. okt. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Hasznos választ nem sikerült adni, tipikus. Inkább az szomorú, hogy még van egyetem, ahol ez a dedó megy felnőtekkel, hogy kötelező a tesi. Én a konditeremben kérdeznék körbe amúgy, csak jár oda olyan is.
2020. okt. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16%

Szóval az a hasznos válasz, hogy hogyan tudjon ellógni egy kötelező feladatot, hazudva, hamis igazolással?

Bravó... ez a mentalitás a szomorú inkább.

Majd gondolom a melóban is ez lesz ha dolgozni kezd a kérdező. Ami nem tetszik azt nem csinálom, kihúzom magam, hazudok.

2020. okt. 10. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az a hasznos válasz, mert arra vonatkozott a kérdés, ez a GYIK lényegi eleme. Ha nincs válaszod, lehet tovább görgetni. Szomorúnak meg szerintem inkább az a mentalitás szomorú, hogy egy egyetem nem fogad el kondibérletet, és a nem egyesületben végzett sport nekik már nem is sport. Nem tudom, melyik egyetemről van szó, de én még nem hallottam ilyet máshol. Az a helyzet, hogyha a hallgatók már azon gondolkoznak, hol lehet hamis papírt szerezni, rég rossz a rendszer. Persze lehet erre azt ugatni, hogy minek ment oda ha nem akar tesit, de pl. ha valaki mérnök akar lenni, ne menjen oda, mert a sportlobbi beerőltette kötelező tárgynak?
2020. okt. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!