Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudna segiteni valaki? Utalom...

Tudna segiteni valaki? Utalom magam,utalok tukorbe nezni,kozosegbe menni! Tulsolyos vagyok es ezzel basztatnak! Hogyan tudnak hatekonyan lefogyni? Es a legegyszerubben? Mozgas hany lepes napi szinten? Etrend? Es ne nyuljon meg a borom!!

Figyelt kérdés
2020. okt. 8. 20:14
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mindenki segitseget koszonoom
2020. okt. 8. 20:14
 2/15 A kérdező kommentje:
Es tudom hogy sok embernek gaz ha egy fiu sir,de mindeneste ugy fekszek le hogy mert igy kell kineznem
2020. okt. 8. 20:15
 3/15 anonim ***** válasza:
Hány éves, hány kiló vagy?
2020. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
16,120kb
2020. okt. 8. 20:20
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Először is, ne utáld magad. Most így nézel ki, de tehetsz ez ellen, csak rajtad múlik. Kicsit kevesebb kaja, kicsit több mozgás. Fokozatosan.

Elhatározás, kitartás, és menni fog!


A sok kis köcsöggel meg ne foglalkozz, inkább gondolj rájuk edzés közben, hogy fognak majd irigyelni egy két év múlva.

2020. okt. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Utolso te egy fantasztikus ember lehetsz,nagyon koszonom a kedves szavaidat!:)
2020. okt. 8. 20:59
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Endokrinologus +dietetikus, ennyi.
2020. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Először is,változtass az étrendeden: egyél kevesebb cukros ételt, és állj le a gyors kajákkal! Sokat segíthet, ha naponta 5-ször eszel, de sokkal kisebb adagokat. Hús, zöldségek, gyümölcsök, még tészta is, de mindent csak mértékkel.


Sport: nagy túlsúllyal (bár nem tudom, milyen magas vagy), eleinte kímélőbb mozgásformát válassz, ami nem terheli túl az ízületeidet és a szívedet. Pl. biciklizés, vagy ütemesebb séta.

Később, amikor már érzed, hogy sokkal könnyebben mozogsz, választhatsz bármit: extrém vagy küzdősportot, jógát vagy falmászást, táncot vagy futást, a lényeg, hogy a kezdetektől fogva legyen benne rendszeresség.

Ne akarj túl gyorsan, hirtelen karcsú lenni, mert azt a bőröd sem fogja jól viselni.

Ha viszont lassan, fokozatosan fogysz, nem fog megnyúlni a bőröd. A te korodban még nagyon jól regenerálódik és elég rugalmas.

Heti 2-3 alkalom testmozgás, kiegyensúlyozott táplálkozás, és meglátod, le fognak menni rólad a kilók.

Így sok-sok egészségügyi problémától megkíméled magad és 1-2 év múlva tök jól fogsz kinézni.

Akik meg szekálnak, tehetnek neked egy szívességet,és... :)

2020. okt. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jezusooom de aranyosak vagytok,egytol egyik koszonok minden kedves szot❤
2020. okt. 8. 21:51
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

Ne szólj senkinek, hogy elkezdtél fogyozni.


Reggelire egyél tojást, az jó.

Sült főtt mindegy.

Utána nezd meg meddig bírod kaja nélkül.

Legyen a tízóraira egy alma.


Utána ebédre ,ha lehet zöldség hús,


Vacsira valami minimális kaja, megint.


Szerintem setalj.

Ekkora sullyal5 gyalogolj.

Ne szegyeld, lrg,le rá büszke hogy men félsz a beszolásoktól.


Ha nincs otthon kaja választék, mert anyud meg a régi kaját főzi, akkor én úgy, csináltam, hogy este leirtam mibolennIt fogok enni.

De tényleg.


Egy fél bundás kenyér.

Ebédre, egy merokanal krumplis tészta.

Vacsira valami kevés.


Minden éves előtt lehuztam egy nagy pohár vizet...


Csak úgy repültek le a kilók.


És bekaphtja az összes h@lyegyerek..

2020. okt. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!