Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen testet mégis hogy lehet...

Ilyen testet mégis hogy lehet elérni a legegyszerubben? Ez milyen testnek szamit? Szalkas? SURGOS!?

Figyelt kérdés

Szoval itt ez a kep:

[link]

16 eves a srac. Es szeretnem megtudni hogy ilyen testhez fogyni kéne? Hozzateszem magas is a srac. Regi ismerosom. Es en is szeretnek ilyen testet. Lehet nem a legszebb de nekem tokeletes lenne. Kerlek irjatok le errol a testrol mindent ami nekem hasznos lenne abban hogy en is igy nezzek ki. En is magas vagyok.



2018. márc. 20. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért olyan sürgős ez neked? Ha egy nappal később kezdesz diétázni, nem lesz meg a strandforma? Amúgy meg egyszer már megkérdezted. Ha szeretnél ilyen testet, kérdezd meg tőle, hátha megkaphatod. :)
2018. márc. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1 nappal ezelőtt irtad ki ugyan ezt a kérdést..

Még magadról is linkeltél képet, választ is adtak neked, még mit akarsz?

Meg milyen sürgős? A testépités nem a türelmetlen emberek sportja. Egy jó forma évek melója..

És nem kell a másikhoz hasonlitani magad, mivel nem úgy fogsz kinézni mint ő. Te te vagy, ő meg ő.

Inkább tömegelj pár évet, majd szálkásits le és jól fogsz kinézni, ennyi a titok.

2018. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mindennap, úgy hamarabb leszel ilyen keszegtestű.
2018. márc. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eddz, egyél és aludj rendesen és idővel (2-3 év) lesz jó tested és nem csak erre a nyárra
2018. márc. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Napi 200 fekvő és máris megvagy.

Ja meg persze felülés!

2019. márc. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!