Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány alkalom után találtátok...

Hány alkalom után találtátok meg a helyeteket?

Figyelt kérdés
Már voltam öt teremben de egyik sem az igazi. Minden kezdet nehéz? Thai box-ot keresnék budapesten.

2020. okt. 12. 16:18
 1/3 anonim válasza:
Én első alkalomkor megtaláltam a helyem, régebben már jártam oda vagy másfél évig, 2 éve abbahagytam. Ma meg ugyan oda megyek vissza, nincs szívem máshoz elmenni😊 igaz ez kickbox és nem Budapesten van.
2020. okt. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi a problémád a meglátogatott öt klubbal? Nem tetszett a közösség, nem volt szimpatikus az edző, lepukkant volt a terem, túl sokan voltak, túl kevesen voltak, nem volt jó a korosztály, túl kemény edzésmódszer, túl puhány edzésmódszer? Mik voltak azok a tényezők, amik miatt öt klub közül egy sem nyerte el a tetszésed?

Azt el tudom képzelni, hogy az ember többedjére találja csak meg azt az egyesületet, ahol jól érzi magát, és ahol azt érzi, hogy minden körülmény megfelelő ahhoz, hogy fejlődjön. Nekem is így volt ez a konditeremmel. Ahova elkezdtem lejárni anno, 18 évesen, oda szinte csak 40 fölötti, elhízott ürgék jártak, akik megnéztek két Dwayne Johnson filmet, és azt hitték, hogy ha hetente lemennek kétszer vállazni, edzés után pedig két tál pacal helyett csak egyet esznek, akkor úgy is fognak kinézni, mint a színész. Ezzel még annyira nagy gondok nem is lennének, de sajnos ezek a fickók el is hitték magukról, hogy világbajnok testépítők, úgyhogy nekem, tizenéves fiúcskaként lehetetlen volt úgy eltöltenem a teremben 15 percnél többet, hogy valamelyik melák ne jött volna oda hozzám előadást tartani arról, hogy "nem jól csinálom az adott gyakorlatot, egyek elég fehérjét, még több szénhidrátot, csirke rossz, bárki bármit mond, csak a marha, a szteroidoktól nem kell félni, húzódzkodni csak a melegek szoktak, nyugodtan pihenjek fél órát két széria között", és hasonlók. Ráadásul szegényes volt a géppark, rozsdásak voltak a rudak, omlott a vakolat, szűk volt a tér, és még csak nem is volt különösebben olcsó a bérlet.

Egy év után váltottam, és ott nyomom immáron hatodik éve. Azóta felnőttem, felugrott rám közel 30 kg izomtömeg. Jó a közösség, jó a géppark, jó a hangulata a teremnek, nem vészes a bérlet ára, reális árban vannak a termékek is. Ennyi! Nekem is a második klub vált be.

Viszont az, hogy te már öt szövetségnél jártál, és egyik sem volt az igazi, az egy kicsit gyanús. Nem lehet, hogy benned van a hiba?

2020. okt. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lena7 ***** válasza:

Én kb 2 hónapja kezdtem el Thai boxolni.


Nem is akartam elmenni az első edzésre, csak elrángattak.

Nagyon féltem, hogy jaj mi lesz, csak srácok lesznek ott, jaj én nem fogok tudni semmit meg stb.


Viszont imádtam. Annyira megtetszett, hogy ezt a sportot szeretném űzni még nagyon sok évig.


Neked mi a problémád ?

Nem jó az edző vagy esetleg az oda járó emberekkel van problémád ?

2020. okt. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!