Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás: Ha egy versenynél nem...

Futás: Ha egy versenynél nem osztják ki az összes befutóérmet, mi lesz a sorsuk ? Pl ha valaki nem ér célba, mégsem vesz részt...

Figyelt kérdés

2020. okt. 20. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Sosem dolgoztam befutóérmes versenyen, de kis versenyeken igen, és ott is előfordult, hogy maradt meg érem, mert mondjuk az egyik helyezett nem várta meg az eredményhirdetést, vagy sok disq, esetleg kevés nevező miatt 3-nál kevesebb ember végzett a kategóriában. Mivel ezek általában nem adott versenyre dedikált érmek voltak, csak a címke nevezte meg a versenyt, ezért később más versenyen fel lehetett használni.
2020. okt. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja. A befutóérmes versenyeken osztott érmek úgy vannak gravírozva, hogy máshol is fel lehessen használni. Ha máshogy nem, max a következő évi megrendezés során.
2020. okt. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, erre gondoltam én is hogy újrahasznosíthatják.
2020. okt. 21. 17:31
 4/4 Krisz85 ***** válasza:
47%
Ja direkr versenyre van gyartva es gravirozva datummal alapbol akkor mi vissz szoktuk kuldeni kinaba a nem hasznalt ermeket visszaveszik de nevezes plusz 20 szazalakban rendelunk be es ha keves a helyszinen nevezok miatt akkor utorendelunk belole
2020. okt. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!