Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi kalória van egy csirkés...

Mennyi kalória van egy csirkés gyros pitában(döner kebab)?

Figyelt kérdés
2020. okt. 22. 11:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
attól függ, hol és hogyan készítik, mekkora a pita, mennyi anyag van benne, milyen szószok, stb. stb.
2020. okt. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Egyél nyugodtan azt, amit akarsz, megkívánsz (ésszerű keretek között nyilván). Ez a kalóriaszámolásos, fehérjeszámolásos őrületet jó lenne elfelejteni, hidd el, ha edzel, és nem zabálsz egyfolytában nasikat, akkor kb a teljesen átlagos házikoszt is tökéletesen megfelelő, nem kell benyalni ezt a sok áltudományos blablát. A nagy étrendkiegészítő iparág egy millárdos üzlet, aminek egyetlen célja az, hogy eladjon és profitot termeljen. E nélkül s lehetsz egészséges, izmos, jó testalkatú.
2020. okt. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%

"Ez a kalóriaszámolásos, fehérjeszámolásos őrületet jó lenne elfelejteni, "



Te sem lehetsz valami okos fajta, tesókám!

2020. okt. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
#3-as: kezdjük ott ,hogy nem vagyok "tesóka", a te tesókád meg pláne nem. Azt, hogy melyikünk mennyire okos "fajta" azt sem hiszem,hogy a te tiszted lenne megítélni. Amúgy csak mellesleg mondom, hogy több mint 15 éve BME diploma, Magyar Mérnöki Kamarai tagsággal büszkéldehetek, és vezető tervező vagyok. Ha hasonló kvalitásokkal rendelkezel, akkor örülök.
2020. okt. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

#5


Én meg egy multinacionális cég vezető jogi tanácsadója vagyok.

Örülök, hogy megismertük egymást!

2020. okt. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
És végzett jogászként tesókázól? :) Elég komolytalan, ugye érzed? :)
2020. okt. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%

És te 15 éve BME diplomával, Magyar Mérnöki Kamarai tagsággal a csirkés gyros kalóriatartalmát firtató kérdés alatt okoskodsz meg kőtekszel velem?


Elég komolytalan vagy tesó...

2020. okt. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%

Elmagyarázom neked, hogy megértsd, te szerencsétlen, mert látom nagyon nehezen forognak ott bent azok a kerekek :)!

A Kérdező feltett egy kérdést, amire én írtam neki egy választ. Erre jössz te az általam írt válasz alá, és odaböfögöd a tesókás magasröptű hozzászólásodat. Erre leírtam ,hogy nem vagyok a tesókád (lehet, hogy te a "tesókás" világból jössz, amivel semmi baj, csak kérlek ne akard rám erőltetni!) , és rávilágítottam, hogy nem vagyunk egy szinten. Ezután írsz megint nekem címezve egy zagyva, se füle, se farka hisztis hozzászólást, amit szerintem te magad sem tudod már, hogy miért írtad, ráadásul logikai bukfenc van benne, mert a sorrendet látva egyértelmű, hogy te kötekedsz, és okoskodsz, világos már? :) . Ennyit arról, hogy ki komolytalan kettőnk közül. "Tesó".... :)

2020. okt. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9%
És még egy hozzáfűzni való : kérlek ne írj privátot, mert nem szeretnék pirvát beszélgetést veled......
2020. okt. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%

#8


Te beteg vagy. Kezeltesd magad!

2020. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!