Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 10km 53 perc alatt jó teljesít...

10km 53 perc alatt jó teljesítmény?

Figyelt kérdés
16/L vagyok és 161 cm 57kg.
2020. okt. 23. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Futottál?
2020. okt. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ..

Megállók, pihenők? Hol futottal? Szoba biciklin, vagy szabadban? És hogy? 5 km oda 5 vissza? Vagy egyenesen 10km?

Stb...

2020. okt. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sebességből következtetek, hogy futásról van szó. Erre alapozva mondom a következőket:


Jó teljesítmény! De te miért nem tudod erre a választ? Tedd fel a kérdés magadnak, hogy elégedett vagy-e! (És itt azt tanácsolom, hogy ne viszonyítsd senkihez magad, ne az alapján akard eldönteni, hogy jó-e vagy sem. Gimnáziumban volt 3km-es felmérés, igen gyorsan tettem meg azt a távot. Egy igen testes osztálytársam megkérdezte, hogy megálltam-e mire azt válaszoltam, hogy nem - nagyon furcsállta, mert ő valószínűleg sokszor megállni. Adottság, hálás vagyok érte. Manapság már nem bírnám a térdem miatt és nem érezném azt, hogy "nem jó" a teljesítményem, mert magamhoz viszonyítva jó a teljesítményem. Elfogadom, hogy már nem tudok futni (a térdem miatt). Tettem érte a sovány étkezések miatt.


Azt mondom, hogy legyél hálás annak, hogy van 2 lábad (mert nem mindenkinek van) és tudsz futni (mert nem mindenki tud) és 10km-en keresztül kitartó vagy (mert nem mindenki képes ennyit futni).


Szép estét!


ui.: Még 2 tanács: A megfelelési kényszert és az elismerési vágyat jó dolog elhagyni.

2020. okt. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Edzési háttértől függ. Ha atléta lennél, akkor azt mondanám pocsék, ha nem futsz rendszeresen, csak úgy most futottál egy 10-est, akkor nagy tehetség vagy, egyébként a korosztályod átlag fizikai állapotához képest is igen jó.
2020. okt. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!