Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vágta közben a sarkam miután...

Vágta közben a sarkam miután beugrattam a lovat feljön, mindig figyelek ra hogy lenyomjam de egyszerűen nem megy?

Figyelt kérdés
ügetésben tökeletesen letudom nyomni a sarkam, de miutan beugrottam nem birom mar ott tartani. tippek hogy hogyan tudnam lenyomni?

2020. okt. 29. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nincs edződ, vagy sporttársaid, akik esetleg szakértőbben tudnának tanácsot adni...?????
2020. okt. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
edzom van, de nem tud annyira segiteni
2020. okt. 29. 21:17
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Ööö.... ezt kizártnak tartom...

Csak nem a 9milliós lóról fantáziáló tini vagy? 😂😂😂

2020. okt. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem :) nem ismered az edzomet szoval nem is tudod milyen :)

de abban igazad van, szeretnek egy lovat csak nem eppen 9 milliosat :)

2020. okt. 29. 21:57
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Futószár. Olyannal a kör közepén, aki nem utálja a futószárazást vagy téged.

Mi az, hogy lenyomni a sarkat? Ezt mondták? Válts helyet. Nem a sarkat kell lenyomni, hanem az alsó lábszárat ereszteni, és a lábfejet a sarokhoz képest magasabban tartani.

2020. okt. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen. nekem olyat mondtak hogy a sarkam nyomjam lejjebb,nem tudom mi a bajod velem de nem tudom honnan veszed hogy utalnanak :D. futoszarazason mar tul vagyok.
2020. okt. 29. 23:31
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ideje egy kicsit feleleveníteni a tudásod, és visszaülni futószárra.

Ami még sokat segített (nekem), az a kengyel nélküli lovaglás. Vágtában kengyel nélkül sokkal könnyebb rájönni a bölcső ringós mozgásra (fuh hát elég szarul írtam le, de remélem érted), és emellett lábból kell tartanod magad, ami lehet segíteni a lábtartásodon.

Viszont ha az edződ (akinek ez a feladata) nem tud segíteni, ráadásul olyan hülyeségeket mondanak hogy a sarkadat nyomd lefelé, lehet hogy érdemes lenne keresni egy új lovardát, ahol kicsit többet tanulhatnál, mint hogy ha balra húzom a szárát balra megy ha jobbra húzom akkor jobbra.

És amit elöttem írtak a válaszolók azok is hasznos tanácsok (nyilván már amelyik), és nem kell egyből harapni. Ők is csak segíteni akarnak

2020. okt. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A lábfejedet húzd felfelé, így lentebb kerül a sarkad. Idővel nem kell erőltetni, magától megy majd lazán.

Kicsit csúsztasd hátrébb a kengyelben a lábad, könnyebb lenyomni a sarkad, ha a lábujjak alatt van a kengyel.

2020. nov. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"nem tudom honnan veszed hogy utalnanak :D"

Nem tudom, honnan veszed, hogy azt mondtam volna, hogy utálnak. :D Ez a félmondatom

aki nem utálja a futószárazást vagy téged

...azt jelenti magyarul, hogy olyan legyen a futószárazó, akinek van türelme a futószárazáshoz, és azon belül hozzád, hajlandó figyelemmel kísérni a mozgásodat és korrigálni a hibákat, hosszabb időn át - mondjuk úgy durván 10 alkalom jó esetben elég

2020. nov. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!