Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szándékosan vagy gyári hibás?

Szándékosan vagy gyári hibás?

Figyelt kérdés
A mai nap folyamán vettünk bandázst, mert boxoláshoz szükséges. Tekertem fel a kezemre és azt vettem észre, hogy az egyiket többször bírtam át tekerni, mint a másikat. Lemértük és igen. Az egyik fél méterrel hosszabb a másiknál. Ez valyon szándékosan ilyen, gyári hibás vagy esetleg kinyúlhatott, mert a boltban feltekerve volt?

2020. nov. 2. 19:50
A kérdező szavazást indított:
Szándékosan ilyen
Gyári hibás
Talán kinyúlt
11 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyennel még nem találkoztam. Nagyon érdekes. Nincs a csomagolására írva semmi? Szerintem ezt elnézték. Na, de fél métert, hogy lehetne elnézni? Erre én is kíváncsi vagyok.
2020. nov. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom Aranka néni ismét elfelejtette, hogy nem nyújtva mérünk, de szerencsére félúton eszébe jutott, és javította a hibát. Amit már lemért, azt nem cserélte, mert a fizetése nem adja ki a havi hibáit, a tulaj meg nem nyeli be ezeket a kis veszteségeket, ellenben frankón paráztatja Aranka nénit, aki csodával határos módon hibát hibára halmoz ennek köszönhetően. Nyilván senkinek se jó ez így, de ez történik, amikor valahol senki nem okos. Feltételezésem szerint valami ilyesmi lehet a háttérben.
2020. nov. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A csomagoláson 4M van feltüntetve, viszont a hosszabb a mérés alapján 4.5M a rövidebb viszont 4M.
2020. nov. 3. 11:32
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Na, az pont egy jó ásításnyi plusz, de legalább plusz. Asszem most akciós az olló a teszkóban.
2020. nov. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!