Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érnek ezek a proteinek valamit...

Érnek ezek a proteinek valamit? Vagy csak mocsok az egész?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2010. aug. 10. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én romániából származó akármilyen táplálékiegészitőből egy adagot sem mernék kipróbálni ha van egy kis eszed te se tedd.Sokan mondják semmitse fejlődnék tőle,és mellékhatások vannak az ismeretlen nevű kiegészitőknek.
2010. aug. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezek nem proteinek, hanem tömegnövelők.
2010. aug. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
másodiknak igaza van,ezek tömegnövelők.ha nem bízol a táplálékkiegészítőkben,akkor állíts össze magadnak egy jó táplálkozási tervet,edzz rendesen és meglesz az eredmény.amugy én se vennék tápkieget,ha normálisan táplálkozol akkor fölösleges,és nem is mind megbízható.
2010. aug. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, Végülis engem csak az érdekelne hogy lennee ennek valami hatása az összetevőket nézve?
2010. aug. 11. 10:15
 5/5 anonim ***** válasza:
tömegnövelők, de ha jól láttam 9 g fehérje akkor is kevéske a 100grammos adaghoz képest.
2010. aug. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!