Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Asztalitenisznél fogadásnál...

Asztalitenisznél fogadásnál vannak tippek, trükkök, amikkel lehet nyerni?

Figyelt kérdés

Régóta tippmixelek, de tegnap kezdtem el fogadni asztaliteniszre. Azt próbálgattam, hogy ha az egyik játékos 2:0-ra megy, akkor a harmadik játszmánál azt rakom, hogy a másik játékos nyeri meg. Nagyon sokszor bejött az elején, aztán elkezdtem bukni.

Próbáltam figyelni azt, hogy ha az első kettő játszmát nagyon könnyen nyerte meg valaki, akkor nem ezt a taktikát alkalmaztam. De mindig visszabukom azt, amit nyerek.

Néztem azt is, ki milyen formában van, mit játszottak utoljára egymással, az adott napon mennyit játszott (gondolom fáradnak is).


Tud valaki tippeket, tanácsot adni, hogy érdemes asztaliteniszre fogadni?


Köszönöm!



2020. nov. 13. 07:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem így random, ismeretek nélkül nagy lutri a fogadás. Kell találni egy szakértőt, aki mindent tud a sportágról és a játékosokról. Ő megtalálja az értéket a fogadásokban. Feltéve ha van.
2020. nov. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!