Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most miért ekkora nagy szám,...

Most miért ekkora nagy szám, hogy kijutottak a magyarok?

Figyelt kérdés

Évtizedek óta halott a magyar foci és most egy kis szerencsén múlt a győzelem.

Mindki írogat nekem, hogy uu láttad? Győztünk, kijutottunk. Azt sem tudtam, hogy létezik magyar csapat, nemhogy nézni is. Jézusom :D

Kíváncsi vagyok, hogy ezután mi lesz, mert ha most épp, hogy győztek, mert szerencséjük volt akkor ezután nem biztos, hogy lesz. Kéne tudás is.


2020. nov. 13. 09:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
😂🤦‍♀️
2020. nov. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Egyetértek, hogy évtizedek óta halott a magyar foci, és tény, hogy se most, se 4 éve nem jutottunk volna ki, ha előzőleg nem bővítik a részt vevő csapatok számát.


De azért örülni még lehet.


Egyébként 4 éve is pótselejtezővel jutottak ki, az EB-n viszont szép játékkal csoportelsők lettek, az már nem szerencse dolga volt.

2020. nov. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Örülni örülök persze, de nehogy már engem bántsanak azért, mert nem érdekel.
2020. nov. 13. 09:36
 4/18 A kérdező kommentje:
Mert volt már rá példa. Nem nézted? álszent álmagyar vagy! Az ilyenektől kivagyok.
2020. nov. 13. 09:36
 5/18 anonim ***** válasza:
46%
A győzelmet nem szokás megmagyarázni... Levertük Bulgáriát és most Izlandot. Teljes jogon ott vagyunk az EB-n, ebben 0% szerencse van és sok munka. Az hogy nem tudtad, hogy létezik magyar csapat, erre inkább nem mondok semmit :D
2020. nov. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
e nemzetek ligájáűban a 2. helyért meg kellett dolgozni aélkül nem lett volna pótselejtező sem. Ráadásul 1 meccsen múlt a sima eb selejtezőn is a kijutás. Rossival sokkal jobb a játék is.
2020. nov. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Ez csak egy sport. Engem nem érdekel. Ennyi erővel a pingpong csapatnak is szurkolhatnék csak azért, mert magyarok. A foci még nem is olimpiai sportág.

Vagy sportlövészet. Ott is vannak magyarok.

2020. nov. 13. 09:43
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Akkor nem nézed és ennyi. De más örül neki, ezt miért nem lehet elfogadni? . A foci a legnézettebb sport, és az eb a 2. legnagyobb világverseny európában, . Na ezért
2020. nov. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én elfogadom, engem nem érdekel, hogy ki mit néz. A TÖBBIEK nem fogadják el, hogy én nem nézem.
2020. nov. 13. 09:59
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
de mit csinálnak? hogyan bántanak? rólam a legtöbb ismerősöm tudja, hogy nem érdekel a foci, és kész, sosem volt ebből probléma. olyat meg nem mondok, hogy tiszta szerencse így meg úgy, mert nincs meg hozzá a tájékozottságom.
2020. nov. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!