Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen spinning kerékpárt...

Milyen spinning kerékpárt vásároljak magamnak?

Figyelt kérdés
170cm magas, 75 kg vagyok, ami azért “egyik irányba” sem extrém méret. Viszont nem tudom, hogy mekkora kerékpár lenne jó nekem (nézem a leírásokat, de a hozzászólásokat is és ezek nem mindig vannak összhangban), és azt sem tudom megállapítani, hogy mi az, ami már gagyi. Nem értek hozzá, csak itthoni használatra kell és nem tudom, hogy egyáltalán milyen szempontokat kellene figyelembe vennem.
2020. nov. 13. 20:03
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Igazából én egyet tudok ajánlani ami biztos, hogy jó az a Concept2 BikeErg.

Méretre mindegy mekkora vagy de a pénztárcád mélyére kell nyúlnod, ha ezt szeretnéd megvenni mert egy minőségi gyártó minőségi terméke.

2020. nov. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Hát igen, ennyi pénzt semmiképpen sem szánok rá, de elhiszem, hogy jó. Maximum 150.000 forintot költenék rá.
2020. nov. 15. 19:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Toorx SRX 70-et dícsérik nagyon 150-ért
2021. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!