Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jártok most a covid alatt...

Jártok most a covid alatt csoportos órákra edzőterembe?

Figyelt kérdés
Heti hányszor? Hány fős a csoport és hogyan vigyáztok egymásra? Én tavasszal abbahagytam, mert már lehetett a szabadban sportolni. Most már egyre többször van eső, és dilemmában vagyok, visszatérjek-e a csoportos órákhoz. 50 vagyok, kicsit félek. Ahová én jártam, ráadásul ablak nélküli helyiség, a szellőzés klímával van megoldva.

2020. okt. 18. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Kérdezzd meg terem tulajt van e korona virus terembe
2020. okt. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Én járok, heti 2-3 alkalommal. Órától függően 5-12 ember van. Annyiban vigyázunk egymásra, hogy aki beteg, nem jön edzésre... illetve nem fekhetsz/ülhetsz földre/matracra, csak ha a saját törölköződet magad alá teszed. Óra előtt/után szellőztetés, és közben is bukóra nyitva van az ablak. Ha eszközt használunk, azt óra végén le kell törölni fertőtlenítős papírtörlővel. Én is 50 körüli vagyok, de nem félek. Tavasszal is jártam szó szerint az utolsó napig. És nagyon remélem, hogy most nem lesz bezárás.

Azt vettem észre, hogy a nyugdíjas tornán lényegesen kevesebben vannak. Illetve idősebbek közül többen elmaradtak más csoportokból is.

2020. okt. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
73%
Én járok. Fittneszre.
2020. okt. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Járok, tavasszal is végig jártam. Annyiban vigyázunk, hogy mindig letöröljük az eszközöket.
2020. okt. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem! Isten ments, semmilyen kozossegbe nem, ami nem letszukseg.
2020. okt. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem hagyd inkább egyelőre. Ha jó idő van, menj ki sportolni, de a vírus lecsengéséig kerüld a beltéri sportot.


Járj inkább focimeccsekre addig, ott nem terjed a vírus.

2020. okt. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is hagyom inkább a fenébe. Főleg hogy kb. egy hónapja voltam a régi csoportomban, csatlakozott azóta néhány új arc, és egyikük konkrétan köhögött úgy edzett. Senki nem szólt rá, és senki nem küldte haza. Pár napra rá az edzőm is beteg lett, ő viszont covidos, szólt róla mindenkinek. Szerintem marad a szabadban edzés.
2020. okt. 19. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!