Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért próbálják egyesek...

Miért próbálják egyesek beállítani úgy, hogy ez az izmos, erős, sőt még férfias szép is?

Figyelt kérdés

A régi erős fizikai melós testalkat.

Karjai erősek, pakolni biztos nagyon bír. De amúgy igénytelen, háj van rajta bőven, főleg a hasán.

Semmi tónusos izom, semmi kigyúrtság, csak a parasztos vagy melós erős izmok.

Ronda testalkat.


És tessék, itt a férfias, erős, izmos, ez kell nem?


Nagyon hülyének kell lenni, hogy valaki ne tudja, hogy nem ez a kigyúrt, izmos, erős szép férfias alkat?


Az idősebbek is felfoghatnák, de azt még úgy-ahogy értem, hogy régen vidéken ez volt meg a dokkmunkásoknál.


De fiatalabbak?


A hülye is tudja, hogy nem ez tetszik senkinek, nem ez a szép, hanem a rendszeresen sportoló vagy kondizó férfiak alkata.



2020. nov. 17. 09:53
 1/10 anonim válasza:
73%

Na persze, a konditeremben felfújt,porokkal látványossá tett test a tuti...Nemrég egy tv-s vetélkedőben láttam,ezek a konditermes majmok mind kihulltak,pár falisi veréb alkatú gyerek leverte a teljes mezőnyt.

Amúgy meg neked ez tetszik,másnak az. Azért próbálják beállítani,amiért te most az ellenkezőjét. Nem mindenkinek ugyanaz jön be.

2020. nov. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
42%

Akinek háj van a bőrén, az már a szememben külsőre nem lehet férfias, de főleg szép pláne nem.


A jó alkat is többféle, több módon éri el az ember, nem csak az lehet férfias, amire te azt mondod.


Nálam egy szálkás, tipikusan futó alkat a legvonzóbb, számomra ez az erős, szép, férfias alkat. Nálam az összkép számít, az számomra nem vonzó, ha valakinek a karjai erősek, de amúgy teljesen el van hanyagolva.


A barátomnak ilyen alkata van, és lehet a dokkmunkás erősebb nála, de a külső vonzalomnál ez nem számít. Az számít, hogy az adott lány, nő szerint vonzó-e, nem az, hogy hány kg-t tud megemelni.

23/L

2020. nov. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
93%

Kérdező, akkor neked most mi a kérdésed?


Vagy csak hisztizni akartál egy sort?

2020. nov. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Kinek mi, az biztos hogy egy egészséges 10-15% testzsír nem árt senkinek. Főleg ha mondjuk beteg lesz vagy valami. Szerinted 2-3 hét kórház, vagy egy műtét mit művelne egy 5% testzsíros emberrel?


Valamint a kockás has, alacsony testzsír viszonylag sok izommal nagyon sok munkát igényel. Nem hiszem hogy bárki barátnője örülne neki ha inkább konditerembe járna az ember heti 5 alkalommal ahelyett hogy vele töltené az időt. Meg persze az étkezés se úgy működik hogy együnk egy fagyit vagy lángost.


Tehát alapvetően mindenkinek más tetszik. Aki szeret egy erős, nagy férfit ölelni annak jó a "dokkmunkás" alkat, ami nagyon férfias tud lenni. Aki pedig rendszeresen sportol, teljesen egészséges életmódot folytat, az keres magának egy fitness edzőt.


De a legtöbb ember az arany középutat szereti, aki tesz az egészségéért, nem túlsúlyos és nem is végletekben gondolkodik hanem néha bevállal egy fagyizást vagy pizzát a barátnőjével.

2020. nov. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
83%
Mi a f-z van veled, gyurma gyuri, a csajodat lekúrta egy melós, aki amúgy sokkal erősebb, mint te, és még egy pofont is kaptál, amikor emberkedni akartál neki? :DDD
2020. nov. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szerencsétlen, ha a valóságban élnél akkor tudnád hogy ez inkább fordítva fordul elő.

Vagy csak le akarod így alázni a kondisokat, rendszeresen sportolókat?


Amúgy meg te nem tudod ezek szerint de a legtöbb nem a nők miatt csinálja. Saját magáért.

2020. nov. 17. 18:14
 7/10 anonim válasza:
83%

Szerencsétlen.. :D

Nem én írkálok ki kérdéseket a gyakorira, hogy miért vagyok szűzfaszú, pedig hát kondiba járok.. :DD

Hülye madár :D

2020. nov. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ezt írtam a kérdésben? Nem vagy ilyen hülye úgysem.


Ki a szűzfaszú???

Azok akik sportosak meg kondisak?

Vagy akiket a kérdésben említettem?

Nem vagy te ilyen hülye mint mutatod csak itt próbálsz kompenzálni.

2020. nov. 17. 18:46
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Nekem sokkal jobban tetszik az a parasztosan erős, kövérebb testalkat. Nagyobb pocak is tetszik egy férfin. Igen, ilyen is van. A konditermes műfigurákra beindulni se tudok. Szép, szép, de nem bsznék velük.
2020. nov. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
81%
Kár hogy a kérdéseket nem lehet lepontozni.
2020. nov. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!