Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Számíthat valamit, ha nap...

Számíthat valamit, ha nap közben gyakran befeszítgetem bizonyos izmaim?

Figyelt kérdés

Nem ezzel akarok izmot építeni, de ennek lehet valamiben bármi haszna? Pl. agy-izom kapcsolat kialakításában? Mert így mégiscsak gyakrabban "használom" az izmaim, mint alapból.

Tehát ha csinálok valamit, pl. kertészkedem, közben a mozdulatoknál direkt feszítgetem a bicepszem, valamire jó lehet? :D


2020. nov. 21. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Csak arra figyelj, hogy a hasad óvatosan feszegesd, be ne szarj hirtelen.
2020. nov. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
35%
XDDDDDDD
2020. nov. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van. Talán hihetetlen (nem tudom, miért az egyeseknek), de olvastam cikket régebben, ahol írták, hogy például a has napközbeni feszített állapotban tartása segít az izmoknak, de természetesen ez nem egy komoly "izomnövelő" gyakorlat. Aki szerint semmi haszna, azzal ne törődj. Ahogy írod, apró jelentősége van, de igenis van. Nem teljesen haszontalan, már csak azért se, mert az ember mozgásra termett, ahol tudod, ha statikusan is, de használd az izmaidat!
2020. nov. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az agy-izom kapcsolat kialakításában segît. Továbbá a régi nagy testépítőink is megmondták, hogy nyugodtan lehet és kell is befeszíteni a tükör előtt az izmokat. Sokan képesek arra hogy egy egy ilyen feszítgetéssel bedurrantsák az izmokat.
2020. nov. 22. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!