Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jógaszőnyeg, ami nem csúszós...

Jógaszőnyeg, ami nem csúszós felületű? Parafa jó lehet?

Figyelt kérdés
Nektek milyen jóga matrac vált be? Most egy parafa szőnyegen gondolkodom, hogy merjem-e megrendelni, a gondom az, hogy nekem eddig egyik sem adott megfelelő stabilitást pl lefelé néző kutyánál

2020. nov. 23. 07:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első amit szereztem bevált. Nem tudom milyen a többi, de számomra ez az alapértelmezett: gumis szivacs vagy szivacsos gumi - homogén anyag

Most már látom azért, hogy valami jobbféle minőség, de el tudok képzelni jobbat is. pl kis szövetbetéttel, hogy ne nyúljon annyira sem.


A talp csúszás nálam akkor fordul elő, ha poros kicsit is a talpam. Ha áttörlöm kicsit nedves valamivel (izzadt tenyeremmel akár) akkor már nem csúszik.


Más szőnyeg okozta stabilitás problémát most nem tudok elképzelni.

2020. nov. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Írnál konkrét szőnyeget? Köszönöm 😊
2022. jún. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!