Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jógások, milyen jógaszőnyeget...

Jógások, milyen jógaszőnyeget válasszak?

Figyelt kérdés
A barátnőm jógázik, én nem értek hozzá egyáltalán, viszont egyszer hallottam tőle olyat, hogy kellene neki jógaszőnyeg, ezt születésnapi ajándéknak szánom.Ebben kérek segítséget tőletek, mert fogalmam sincs melyik számít jónak.Ha tudtok irányt mutatni, hogy milyen márkát, milyen árkategóriában érdemes választani, melyik miért jó, akkor hálás leszek.Pénz nem akadály.Köszönöm szépen!

#kivantörvekezelába
2018. okt. 8. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ket dolog lehet elsosorban fontos. Az eggyik ami nagyon, hogy ne a legolcsobbat vedd, mert 3honap rendes joga utan kiszakad, vagyis haromezer ft korul mar kapsz jot. Meg a merete lehet fontos, mert ha kicsi akkor pl. napudvozletkor lemegy rola. :)
2018. okt. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a penz nem akadaly lehet hogy vannak szuper joga cucc markak... :)
2018. okt. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!