Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van egy régi szám?Szerintem...

Van egy régi szám?Szerintem 5-10 éves lehet ilyen szaggatós trippes zene, van benne ilyen kürt szerű?

Figyelt kérdés

Ilyen búgó harsona közbe szaggat,tupptupp tururupptupp tururupptupp és egy csilingelő hang még ting ting ting ting. De tényleg nagyon komoly élénkítő behúzós hard zene..nem ugrik be valakinek?Az a baj nem tudom milyen stílusba besorolni így nem tudok kutatni utána. Talán Deep house v nemtom.

Lehet hogy film zene, beshazamoztam, de nem mentette el..



2020. dec. 2. 17:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Inkább trance a tempója alapján.
2020. dec. 2. 17:29
 2/5 A kérdező kommentje:
Azaz techno...lassan kiismerem a stílusokat
2020. dec. 2. 17:33
 3/5 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=lBBVuBiquYU


Olyasmi, mint ebben 12:00-nál.

2020. dec. 2. 17:35
 4/5 LmaoXd válasza:

Nem véletlen erre gondolsz?

https://www.youtube.com/watch?v=0lBjcaMokvo

Legalábbis a leírtak alapján, meg ezt tolták annak idején orrba-szájba.

Más tippem viszont nincs. A műfaj meg psytrance.

2020. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
U ezt is nagyon imádom. Köszi Ez van olyan jó. De a másik durvább. Azt teljesen instrumental, de pont ilyen kürt van benne, az többet ment a rádióban tán. Az amire én gondolok kicsit poposabban van megszerkesztve de, inkább. Az egy film üldözős jelenetébe illene bele. Vagy egy kemény boxjelenet hátterébe, ahol sok múlik a győzelmen. :D De ezt is köszönöm.
2020. dec. 2. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!