Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Decathlonból milyen tèli...

Decathlonból milyen tèli futószettet vegyek? (Póló, hosszu ujju, kabát, futónadrág) ti mit használtok? :)

Figyelt kérdés
Linkelnétek esetleg? Köszi

#ruha #futás #Futószett
2020. dec. 7. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:

+ Alaoltozet

+ Nyakvedo, esetleg maszk

+ Kesztyű

2020. dec. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem sima alap sajátmárkás Kalenji Run Warm nadrág és hosszú ujjú pólóm van. Nagyon olcsók, egyszerűek, és mégis hihetetlen melegek, nem is értem. Erre szoktam még egy rövidgatyát meg egy színes pólót venni, hogy mások is lássanak engem, mert amúgy minden fekete. Ha nagyon hideg lenne, akkor hosszúszárú futóruhát veszek fölé. Így ebben a két rétegben futottam tavaly télen is a mínuszokban, ezen a télen még nem volt olyan hideg.

Van kesztyűm és fülhallgatós sapkám is, azon hallgatom közben a zenét. Csősál hasznos még, abból biciklis (btwin) van, de futáshoz is ugyanolyan jó.

2020. dec. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!