Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az nagyon egészségtelen, ha...

Az nagyon egészségtelen, ha este tornázok (aerobic), de csak reggel zuhanyzom?

Figyelt kérdés
2020. dec. 8. 08:10
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nem a legjobb érzés így aludni menni, de az a baj, hogy hiába zuhanyzom este, reggel is kell, mert le szoktam kicsit izzadni reggelig. Kétszer meg már sok lenne.
2020. dec. 8. 08:23
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne sok? Sokan zuhanyoznak reggel és este is. A reggeli zuhanynak nem kell órákig tartania. Bevizezed magad, tenyeredbe tusfürdő és gyorsan áttörlöd magad mindenhol, utána pedig leöblíted. Ez 5 perc.
2020. dec. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Musztafa Kebab ***** válasza:
100%
Zuhanyozz este és reggel is!
2020. dec. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nem az csak büdös leszel
2020. dec. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, napi egyszer bőven elég, kettő már árthat a bőrnek. Sőt elvileg sokan még a napi egyet sem ajánlják, csak kétnaponta (bár az már tényleg nem elég szerintem)
2020. dec. 8. 08:39
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

Natúr tusfürdőt használok. NIncs tele mesterséges szarokkal. Ez nem fog ártani a bőrnek. Az meg ha nem áztatod fel a bőröd, nem folyatod rá a vizet feleslegesen, akkor nem fog ártani neki.

2-es voltam

2020. dec. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kétszer zuhanyzok, egyszer este, hogy ne büdösen menjek aludni, majd reggel futás után. Nem vetten észre hogy romlana a bőröm.
2020. dec. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészségtelen, csak baromi igénytelen, izzadtan befeküdni az ágyba nap mint nap...

A “napi 2 zuhany már káros” szöveget meg az ilyen bűzbankák hangoztatják előszeretettel, akiknek nem férne bele még egy hónaljmosás legalább.

Ellenben a beszáradt, bepállott izzadtság, na az már egészségtelen, pláne rendszeresen.

2020. dec. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Jezusom en biztos nem tudnek izzadtan lefekudni az agyba... agynemut hanyszor mosol?
2020. dec. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%
Nem egészségtelen,csak ilyesmiből egyből lejön,hogy nem élsz férfival,te kis büdi.
2020. dec. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!